Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm és én szűzek...

A barátnőm és én szűzek vagyunk és leszertnénk feküdni egymással, mire figyeljünk oda, mit hogyan csináljunk?

Figyelt kérdés
Minden tippet meghallgatok

2014. aug. 2. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyeljetek oda egymásra, beszéljétek meg közben, hogy melyikőtöknek hogyan jó. De ami a legfontosabb, a védekezés.
2014. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Petting volt már? Ismeritek már egymás testét?

Mert ha nem, én elsőkörben mindenképpen azt ajánlanám, hogy játszatok egymással, fedezzétek fel a testeteket, az is nagyon jó és élvezetes tud lenni.

Ha ezen már túl vagytok, akkor jöhet a szex, bár az se mindegy, hogy mennyi idősek vagytok.....

Hosszú előjátékot javaslok, figyelmesen, türelmesen és odaadóan kényeztessétek egymást....simogatások, csókok, cirógatások, és a kölcsönös orál, aztán pedig az aktus.

Kommunikáljatok, kinek, mi, hogyan jó vagy szeretné, és csak addig haladjatok ameddig mindketten akartok, csak olyat csináljatok ami mindkettőtöknek jólesik :)

2014. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Petting az volt már
2014. aug. 2. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!