Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves szűz srác mit tehet,...

25 éves szűz srác mit tehet, ha változtatni akar?

Figyelt kérdés
25 éves szűz srác vagyok és sosem volt még barátnőm. Megszólítani sosem mernék egy lányt, a szemükbe sem merek nézni, félek tőlük. Szánjam rá magam egy fizetős hölgyre vagy ilyen idősen lehet még normális kapcsolatom egy lánnyal? Ha igen, mit kéne tennem ahhoz, hogy másképp gondolkodjak? Az öltözködésem rendben van, túl kövér se vagyok. Régebben még mertem a lányokhoz szólni, de ahogy idősödtem már nem ment.
2014. aug. 28. 00:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Dughat.
2014. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
K#rvázás jót tehet. Veszteni nem vesztesz vele semmit.
2014. aug. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Ismerkedj a neten. Ha valakivel nagyon összemelegedsz személyes találkozásnál már úgy sem tudod nagyon elrontani.
2014. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Tegyél a kérdésed mellé lépet és mindjárt megrohamoznak a privikkel.


Komolyra fordítva a szót:

Ha fizetőshöz mennél elmondhatnád, hogy volt pi**ban a f@xod, de semmivel sem lenne jobb/másabb. A szex arról szól, hogy örömet okozzunk a kedvesnek. Egy qurva erre nem tud megtanítani.

ha meg nem mersz a csajok szemébe nézni, itt az internet. Itt nem is kell.


Ne sajnáltasd magad! Írj rá valakire, témázgassatok mindenféléről. Előbb-utóbb csak találsz valakit, akivel kölcsönösen szimpik vagytok egymásnak.


És fő az őszinteség.

Van aki örülni fog annak, hogy szűz vagy, van aki nem.

Lehet, hogy párra találsz. Lehet hogy olyan szexbarátra, aki szívesen betanít.

2014. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#képet, nem lépet :)
2014. aug. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 PearlDiver ***** válasza:
87%
Keress egy szűz lányt itt az oldalon, aki változtatni akar, mert sose volt még barátja és nem meri megszólítani a fiúkat. Tuti hogy vannak ilyenek, sőt még szépek is!
2014. aug. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt mondják neten nem szabad ismerkedni, mert tele van elmebetegekkel, ezért kerültem ezt is.
2014. aug. 28. 00:58
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha minden más kudarc, akkor olyan sokat nem veszthetsz a netes ismerkedéssel szerintem.
2014. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
ki lehet szűrni itt is az elmebetegeket. Csak nem szabad elsietni semmit.
2014. aug. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy sok elmebeteg van a neten, én sokáig neten ismerkedtem, de mivel a beteg egyének 90%a (ha nem több) a pasik közül kerül ki, ezért azt mondom próbálkozz nyugodtan. :D A lányoknál inkább arra kell figyelni, hogy sok a pénzéhes k*va, vagy aki csak az egóját akarja növelni, nem könnyű dolog az biztos, de sok olyan lány van, aki azért ismerkedik ott mert félénkebb. Én neten találtam meg a páromat és tök jól megvagyunk. szóval érdemes keresgélni. Csak igyekezz viszonylag jobban megismerni mielőtt találkoztok.

Az ismerkedésben biztos az is frusztrál téged, hogy még szűz vagy, a te korodban már a legtöbben nem azok, így biztos sok lány talán "lenéz" emiatt. Én azt mondom az ilyeneket kerüld el messziről, nem érdemes foglalkozni velük. Ha valaki tényleg normális kapcsolatot szeretne veled és kedvel téged akkor nem fogja érdekelni, hogy szűz vagy, hanem elfogad így is. Ez nem közhely, ez tényleg így van. :) Ja és nem kell rögtön azzal kezdened ismerkedéskor, hogy "Szia, XY vagyok, 25 éves, szűz." Elég ha később derül ki, persze azért ne húzd az első éjszakáig. :D

Sok sikert. :) 20/L

2014. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!