Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy srác aki úgy tudja...

Van egy srác aki úgy tudja hogy már nem vagyok szűz és szeretkezni akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb egy hónapja kezdtünk el beszélgetni és tetszem neki meg ő is nekem csak én az elején hülyeségből azt mondtam neki hogy már nem vagyok szűz és hamarosan nála fogok aludni és szexelni akarna de nem tudom mit tegyek://

2013. máj. 24. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért hazudtál neki?
2013. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem tudom nem gondoltam volna hogy lesz valami és csak hülyeségből mondtam
2013. máj. 24. 09:25
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Még csak nem is jártok. Mert azt nem írtad. Csak beszélgettek. Ebből kifolyólag: 1. Miért hazudtál neki? Magadra vess. 2. Minek alszol nála?
2013. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne aludj nála. Milyen alapon mennél éjszakázni egy fiúhoz, akivel egy hónapja kezdtél el beszélgetni, nem is vagytok egy pár. Te hány éves vagy egyébként?
2013. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ebből régen is volt-e ekkora sz@rkavarás...


Én soha nem éretettem, hogy ez miért ciki? Miért kell túl problémázni... ? És miért kell hazudozni?



Nyugi, ha bevallod neki, hogy szűz vagy, akkor békén fog hagyni de feltételezem, hogy leakad a szex témáról.

2013. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
16 vagyok és hát bele szerettem és azt mondta hogy neki nem kell szűz lány és ezért mondtam és inentől kezdtünk el talákozgatni és szexen kivül minden volt
2013. máj. 24. 09:34
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de aki a szüzesség miatt otthagy egy csajt az komolytalan. Vagyis ha ő emiatt nem jönne veled össze akkor nem szeret, és akkor kár vele vesződni. 23/F
2013. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Ha az a srác tényleg érez valamit irántad akkor nem számít neki hogy szűz vagy vagy nem ... vigyázz nehogy csak kihasználjanak!
2013. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16 éves vagy? Hova kapkodsz? Ismerkedj a fiúval, majd később ráérsz továbblépni. A szüleid simán elengednek máshol aludni? O.o
2013. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
jó csak az a cink hogy ő bevallotta nekem hogy szerelmes belém és szűz csajjal soha nem jönne össze még ha szerelmes is belé mert volt egyszer egy szűz csajjal és nem akarja újra megismételni
2013. máj. 24. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!