Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy akármennyir...

Miért van az, hogy akármennyire szerelmes vagyok egy lányba, képtelen lennék elvenni a szüzességét?

Figyelt kérdés
18 éves a lány, mint én. Én már nem vagyok szűz, de nem vagyok képes elvenni tőle. Hiába van a közelébe merevedésem, nem tudnék vele lefeküdni. Vágyom a közelségére, láttam már ruha nélkül, fel is állt rá, de nem megy. Ő viszont már mondogatja, hogy igazán kezdhetnénk pettingelni, mégis gátlásos vagyok.

2014. aug. 30. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán kicsi az önbecsülésed. Ennek sok oka lehet.
2014. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen kicsi az önbecsülésed, leginkább az hogy félsz attól hogy nem lesz neki olyan jó élmény az első amilyet igazán szeretne, és ettől félsz te leginkább hogy rossz élményt okozol neki ezzel.

De nyugodtan, lassú lépésben lehet kezdeni, csak figyelni kell a testbeszédét és amint látod hogy kellemetlen neki hagyd abba, de ezt hagy ne kelljen már elmagyaráznom, úgy is tudod mi ez :)

2014. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy attól félsz, hogy mivel szüz és te lehetnél neki az első valamit majd rosszul csinálsz?

Hogy nem lesz jó neki, nem fogja élvezni vagy hogy elhagy ha nem lesz jó?

Önbizalmat kell gyüjtened, a lány akar téged, és ő majd eldönti mi az ameddig elmehettek. Ő az alapján amit leírtál bízik benned, te is bízzál magadban. Egy kis önbizalom nem árt.

Amugy, az első sose tul kellemes de ha szeretitek egymást és oda figyelsz arra, hogy a lány mit és hogy akar akkor szerintem rendben lesztek.

L/18

2014. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez a helyzet csak nálunk van benne egy kis csavar méghozzá az hogy én akarom a szexet ő pedig nem nagyon
2014. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!