Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy nős arab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SA_milady kérdése:

Szerelmes vagyok egy nős arab pasiba, és ő is finoman vonzódik, már egy hónapja. Nem akarom elvenni a családjától, csak míg itt dolgozom, lennénk együtt. Megéljem-e ezt a nagy szerelmet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne.
2011. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Miért ne?
2011. márc. 15. 21:35
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy vonzónak tartod mert különleges. De mond csak neked az milyen érzés lenne ha a te férjed lenne ilyen helyzetben? Rossz? Megalázó? Kevésnek éreznéd magad? Ha az a pasi csalni akarja a nejét akkor tegye, de legalább neked legyen egy annyi önbecslésed, hogy nem süllyedsz le idáig... Nős férfiakkal kavarni... 19N
2011. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 habibi ***** válasza:
100%
ne, ne tegyél tönkre egy házasságot, uralkodj az érzéseiden
2011. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vagy, mint egy tizenéves tini, miért számít más véleménye neked? A szerelem csak részedről nagy, szerintem az ő részéről max. egy nagy kaland lesz. Meg különben is náluk nem gáz a bigámia, beállhatsz sokadiknak...
2011. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
"Se veled, se nélküled" a kapcsolata a nejével. És én nagyon magányos vagyok itt... Amúgy meg ha a férjem megcsalna, magamban is kellene keresnem a hibát.
2011. márc. 15. 21:41
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Tedd szét a lábad, hogy jól szétbassza a szűk kis puncikádat!!!! Ne haragudj de amilyen vállalhatatlan természeted van én nem tudok tiszteletet tanúsítani előtted. Lotyó vagy drágám.
2011. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy le akarok vele feküdni, teeee. Hanem hogy megéljem-e a szerelmet vele...
2011. márc. 15. 21:44
 9/20 anonim ***** válasza:
19%

igen, épp ezt akartam mondani. Sosem értettem azt, hogy miért a 3.-nak mondják, hogy "tönkre tetted a házasságot". Szerintem pont a 3. fél a legkevésbé hibás. Mellesleg aki csal, őt miért nem szidja senki?

Na mind1, hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem éld meg, ha tényleg akarod. "nem azt kell sajnálni ami volt, hanem ami lehetett volna, de nem volt" ;

2011. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy arab pasinak egy európai nő, aki házasságon kívül szexel az egyenlő a k.urvával


nem mellesleg, ha valami szigorúbb arab országban vagy éppen még azért is megköveznek (szó szerint!!!!), ha a kezét megfogod

2011. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!