Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk nektek bejön ha egy 18...

Fiúk nektek bejön ha egy 18 éves lány még szűz?

Figyelt kérdés
Vagy nem is érdekelne titeket, ha ez kiderülne? Mert már jártam így hogy beijedtek. Ez mi miatt lehet? Én úgy gondolom hogy inkább várok egy olyan pasira aki szeret mint hogy fűvel fával lefeküdjek aki érdeklődik irántam. (mint ahogy manapság a 12-15 évesek teszik. ) 18/L
2014. aug. 30. 20:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, mivel arra enged következtetni,hogy ebben a mai "gyönyörű" világban nem áll be ő is a sorba, mint a többi tizenéves, ahogy te is írtad.
2014. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
csak ezért senki nem jönne be,de ha minden más oké akkor előny lenne.Még ismerősöm sincs ilyen :D
2014. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
11-es, pontosan megfogalmaztad, nem akarok beállni a sorba!
2014. aug. 30. 21:14
 14/25 anonim ***** válasza:
28%
Ezzel is beálltál egy sorba. Szerintem a naiv hős romantikus nem jobb, a fiatal k**vánál.
2014. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
De jobb, mert nem fekszek le fűvel fával..azt meg nem az én gondom hogy mostanában ki ment a divatból hogy egy lányért küzdjön valaki..igazad van 14-es, minek küzdeni ha minden discoban, utcasarkon találsz egy ku*vát..a gond hogy azok közt nem találsz magadnak lányt akinek van becsülete, vagy esetleg nem csalna meg..
2014. aug. 30. 21:23
 16/25 anonim ***** válasza:
ma 21:17 akkir szerintem te rosszul gondolod ha választanom kellene akkor valszin hogy olyat választanék aki szűz és küzdenem kellene azért hogy összejöjjön mint hogy olyat aki már benne van ebbe a dologba és mondjuk pénteken megb_szom szombatom meg már más alá fekszik be
2014. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
28%
Én meg olyat választanék, aki nem k**rva, és a szüzességet sem ajándéknak számolja. Küzdeni egy szűz lányért? Aki nem szűz azért nem kell? Miért kéne olyan keményen küzdeni egy olyan dologért amit ő is élvez? Én egyik végletet sem választanám, és te bele tartozol az egyikbe. Én maradok az arany útnál. Egyik mentalitást sem tartom többre a másiknál. Itt meg azért van úgy mindenki oda a szüzességért, mert ők maguk is szüzek.
2014. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
16-os, több ilyen srác kénne mint te
2014. aug. 30. 21:27
 19/25 A kérdező kommentje:
17-es félreértetted, nem ajándéknak szánom, de akik eddig beprobálkoztak nálam azok csak leakartak fektetni..én meg nem vágyok egy éjszakás kaland lenni
2014. aug. 30. 21:29
 20/25 anonim ***** válasza:
56%
Tudod sok lánnyal voltam már olyanokkal is mint te és sokan ráfáztak, sokan nem, de akikkel beszéltem és nem úgy álltak hozzá hogy szerelem szerelem, azok mind azt mondták hogy nem bánták meg. Én nem azt mondtam hogy add oda magad bárkinek, csak sokan azt hiszik hogy életük párja veheti el csak a szüzességüket és valljuk be elég ritka hogy tényleg ő az életük párja.
2014. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!