Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első együtt lét után mennyi...

Első együtt lét után mennyi idő múlva jön meg? (kerestem választ, de nem találtam)

Figyelt kérdés
Augusztus 16án elvesztettem a szüzességemet, és 27.e körül kellett volna megjönnie. Nincs jele annak, hogy terhes lennék, csak az hogy késik egy ideje. Az elmúlt 1-2 hétben azt vettem észre hogy tojásfehérjés váladék távozik belőlem.Néha érzek egy kicsit szúró, egy rövid pillanatig tartó fájdalmat ami a hasamtól indul és a nemi szervemig tart. Lehet, hogy hülye a kérdés, sajnálom, de már kezdek eléggé parázni, főleg a párom. Egyik kedves ismerősöm is azt mondta tényleg különös a dolog.Tesztet egyenlőre nem akarok, csak információt arról, hogy meddig várjak a teszt beszerzéséig, meddig normális a késés?

2014. szept. 2. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vedekeztetek? ha igen, hogyan? maskor is elofordult, hogy kesett a menzeszed?
2014. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A szüzesség elvesztése után nem jön meg többször. Soha többet! Úgyhogy most már nem kell tampira költened.. ;)
2014. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és érdekelnek a személyes tapasztalatok, valahogy jobban megbízom azokban.
2014. szept. 2. 17:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Gumival védekeztünk, és köszi a gúnyolódást a második kommentelőnek, remélem szebb tőle a napod
2014. szept. 2. 17:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Előfordult, sőt. 7.es koromban jött meg először, azóta nagyon ritkán és nagyon kevés mindig más időpontban, ezért 3 év múlva elmentem egy nőgyógyászhoz. Ő felírt nekem egy gyógyszert ami bevált. Amint először megjött abbahagytam a szedését, és azóta 3 hónapon keresztül mindig ugyanakkor jött meg pár nap késéssel
2014. szept. 2. 17:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem utána megjött napra pontosan. Azelőtt eléggé hanyag volt a ciklusom, a szüzességem elvesztése után állt be frankón. Azóta csak 1-2 nap eltérés szokott lenni.
2014. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szóval ha pl neked is a hónapok végén szokott megjönni, akkor augusztus 27.én meg kellett volna nekem is, ha olyan beállítottságú vagyok mint te? Avagy szeptember 27?
2014. szept. 2. 17:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanakkor kellett volna megjonni, mintha nem szexeltel volna. Ha idegeskedsz, akkor a stressz miatt keshet par napot. Ha 10 nap keses utan se jon meg, akkor vegyel tesztet.

Az elovaladekban is vannak spermiumok, kis szamban, szoval akkor is teherbe eshetsz, ha "csak egy kicsit betette gumi nelkul" meg "vigyazott". Ha csak gumival volt benned a baratod, akkor nem kell aggodnod, valoszinuleg csak kesik par napot.

2014. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Természetesen gumival csináltuk, de kb egy hete hogy késik
2014. szept. 2. 18:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem fél hónapot is késett. Nálam sem volt komplikáció, de egy kis félelem volt bennem annak ellenére is, hogy amitől féltem szinte lehetetlen volt a biztonságos védekezés miatt. Végül ugye nem lett semmi. Igazából nagyjából normálisan jön meg, de van hogy kimarad, vagyis még mindig ingadozik nekem is. Soha semmilyen ilyesfajta gyógyszert nem szedtem.
2014. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!