Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nök miért vannak együtt...

A nök miért vannak együtt olyan férfival akivel nem feltétlen jó a sex?

Figyelt kérdés
Több helyen is lehet olvasni itt is fórumokon is hogy egy lány nö együtt van olyan emberrel akivel nem jó neki a sex, fáj neki, söt olvastam már olyat is hogy együtt voltak 1-2 évig úgy hogy nem volt köztük sex több próbálkozás ellenére sem mert a férfinek nem állt fel kellöképpen, és mégis úgy állította be a férfit hogy lese cseréllte volna semmire olyan jó pasi volt, miért van ez?
2014. szept. 1. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Mert vannak még normális nők, akiknek nem csak a szex számít.
2014. szept. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan szeretem ahhoz, hogy csak a szex miatt elhagyjam, nincs az az élvezet ami miatt megérné.

(Nem csalom meg és nem is fogom.)

2014. szept. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Engem az érdekelne miért nem beszélnek erről velük?
2014. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig megbeszélem mi a probléma, sok minden javitható sok minden nem. De nem a szexből áll a világ a számomra. szeretjük egymást jól elvagyunk és imádunk összebújni...ha épp nem úgy sikerül egy simogatás is nagyon jól tud esni vagy egy közös vacsora kirándulás. A belső érték a legfontosabb az, hogy a kapcsolatunk hogy működik. Teljesen rossz szex nem létezik szerintem. Mindenen lehet javitani...
2014. szept. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fényember ***** válasza:

Mert szeretik?!

Velem és a barátommal is ez a helyzet, mindig közben jön valami (általában hogy lelankad). Nem zavar, meg vagyok a szex nélkül is bőven, szeretem, és hiába állítgatja azt hogy ez miatt a jövőben elfogom hagyni, de ez miatt sose hagynám el! :)

2014. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szex javítható! Ha huzamosabb ideig rossz, akkor a kommunikációjukkal van a probléma, mert ezt a dolgot meglehet beszélni. A rossz szex csak egy állapot és a két félen múlik, hogy változik e.
2014. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Hozzáállás kérdése.
2014. szept. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!