Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hany evesen vesztettetek el a...

Hany evesen vesztettetek el a szuzessegeteket? Nagyon fajt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Tizenhet voltam, szerelmes, komoly kapcsolatban, es egyaltalan nem fajt, gyonyoru emlek.
2014. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
17 évesen és nagyon fájt amég nembírt bemenni...meg a pillanatkor is amikor betette. De csak mert nagyon szűk vagyok.
2014. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnél éreztem fájdalmat, de a partnerem gyengédsége miatt ez élvezetes volt, mivel tudtam, hogy az övé lehetek. Ő is én is nagyon élveztük, ennél jobban nem is tudtam volna elképzelni, mert az orgazmus mellett egyéb élvezetekben is volt részünk.

Még 16 voltam, de azért sokat vártunk vele és tökéletes volt.

Azóta is vele vagyok, nagyon szeretjük egymást.

18/L

2014. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy tapasztalt, figyelmes, türelmes sráccal veszted el, akkor nem, vagy csak minimálisan fog fájni, sőt akár már az elsőre orgazmusod is lehet :-) Ha érdekelnek a részletek, bővebben írhatok még priviben.
2014. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13 voltam, a párom 15, fél éve voltunk együtt, nagyon romantikus volt, neki is az volt az első, és lehet lehurrogni, de soha nem bántam meg egy pillanatra sem.

egyáltalán nem fájt, igazából jó érzés volt.

L/24

2014. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!