Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Nektek milyen volt az...

Lányok! Nektek milyen volt az elso alaklom? Kivel? Nagyon fajt? Mi tortent? En ma vesztettem el es nem volt olyan veszes 16/l

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
20 éves voltam :) A barátom már nagyon benne volt a témában, nem akartam beégni, így végig azt hazudtam, hogy bizony én is voltam már fiúval, nem is egyel! :D Úgy időzítettem, hogy a mensim utolsó fázisába értem, tehát csak barnáztam, így nem vette észre, hogy még nem voltam pasival, mert ugye akkor vérezhet is első alkalomkor, hát nem akartam lebukni :D 1 évvel később bevallottam Neki a turpisságot, először nem hitte el, majd nevetett rajta, hogy mennyire büszke arra, hogy Ő volt nekem az első és hogy megbecsül, mert sokáig tartogattam és ritka az ilyen lány :D Majdnem 2 éve vagyunk együtt :)
2014. szept. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is 16 vagyok :D Igazából valami sokkal nagyobb dologra számítottam, mert mindenki annyira mondogatta, hogy milyen nagy dolog ahhoz képest pedig nem :D Nekem csak egy kicsit feszített de egyáltalán nem fájt :) Aztán pont mikor belelendültünk megjött az öcsém :D
2014. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!