Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nőknél mennyi az a kor, ahol...

Nőknél mennyi az a kor, ahol már "ciki" szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Férfiak, ti emiatt kizárnátok egy nővel a kapcsolatot, ha szűz?
2014. szept. 6. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért? Nem ezen múlik egy kapcsolat.
2014. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
20%

ennekem lehet valami bajom van de en undorodok a nemm szuz noktol......

18/L

2014. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
17 éves vagyok és szűz. Engem nem bánt a dolog, sőt, büszke vagyok arra, hogy nem adtam oda magamat egy vadidegennek ittas állapotban (részeg se voltam soha). Általában mikor egy fiú rákérdez és én megmondom neki, hogy mi a helyzet először nevet, mert azt hiszi szórakozok vele, de miután leesik neki, hogy ez nem tréfa mindegyik azt mondja nekem, hogy büszke lehetek magamra, mert ilyen lányból mára már nagyon kevés van. Szóval, szerintem azért nem minden fiúnak jön be az, ha a barátnője a kapcsolatuk előtt fűvel-fával szórakozik :) 17/L
2014. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
mindenben szeretek első lenni,mert győztes vagyok :D szóval még jobban inspirálna.
2014. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez az én szememben semmiképpen sem negatívum.


Bár ha mondjuk 50 évesen egy hasonló korú nővel összejönnék, aki még szűz, az fura lenne.

2014. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
sztem olyan 21-2 éves korára már illene elvesztenie... De kinek mikor jön az igazi
2014. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
#3 azért ennyire ne bízd el magad.
2014. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23 vagyok, es meg szüz. Neha cikinek erzem, föleg mikor 13-14 kis csajok szamolnak be az elözö esti akcioikrol. Neha meg körbenezek, es azt gondolom, hogy ha ilyen a valasztek, en inkabb szüzen halok meg...
2014. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

19/L vagyok és még szűz. A pasi, akivel anno találkozgattam (szerencsére nem vagyunk együtt :D), pont amiatt nem ment bele ebbe a kapcsolatba, mert még szűz vagyok. Szexmániás állat, már bocsánat x'D


19/L

2014. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!