Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » én 5 hónapja vagyok a barátnőm...

én 5 hónapja vagyok a barátnőmmel együtt. Én voltam neki az első. Már nagyon sokszor próbálkoztunk, de nem élvezi a szexet, nem érez semmit amikor beléhatolok. Ennek mi oka lehet? Nincs eléggé felizgulva? Vagy mi baj lehet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva nekem is sokáig nem volt orgazmusom, addig amíg rá nem jöttem mi a jó nekem és hogy élvezek el, mert van aki hüvelyen belül van aki csiklónál. Kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne vagy neki hogy a jó, vagy mikor magának csinálja, akkor hogyan. Legyél hozzá türelmes és gyengéd és próbálkozzatok pózokkal. Nekem az jött be mikor én vagyok felül és kezem támaszkodom akkor intenzivebb hatás éri a csiklómat.
2010. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi a párommal 3 évig vagyunk együtt!

Én se élveztem régen a sexet de ez megváltozott!

Mi ugy szoktuk hogy a lány van felül a fiu alul magyarul lovaglópozt veszünk fel!És a fiu elkezdi a lánynak a hüvelykujjával simogatni a csiklót!

Én igy megyek el probáld ki te is!

Sok sikert!

2010. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Függ ez attól is, szerintem, hogy hány éves... Mennyi? 14?
2010. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszönöm szépen a válaszokat!

Már úgy próbáltuk, hogy ő van felül és ugy izgatom a csiklóját..és mindig van orgazmusa..,csak ha szerelmeskedni próbálunk..akkor nem érez semmit..lehet túl száraz a hüvely fala?vagy nem tudom mi lehet a baj..

2010. jan. 18. 13:41
 5/12 A kérdező kommentje:
17
2010. jan. 18. 13:49
 6/12 anonim válasza:
Akkor nem a kor a hibás.
2010. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha hüvely szárazságról lenne szó akkor bizony érezne valamit, méghozzá fájdalmat! De ott a kezed meg tudod állapítani szerintem, hogy elég nedves-e. Egyébként valószínűleg lelki oka van, vagy te csinálsz valamit nagyon rosszul. Én sem élvezek el szex közben, de attól még az egészet élvezem csak a végkifejlet nincs meg, de ettől a szex még szuper! Úgyhogy ha te rendben csinálod a dolgokat akkor valószínűleg lelki oka lehet.


21/N

2010. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
gondolkoztam ezen is,hogy lelki oka lehet...,hogy nem tudja magát elengedni,szorong.. de hogyan tudnám elérni hogy ellazuljon lelkileg..?ne legyen szorongása?
2010. jan. 18. 14:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Elő válaszoló vagyok. Csinálj olyat amikor csak őt kényeztetted és ő nem csinál semmit, halk zene, gyertya, romantika, semmi zavaró körülmény. Vagy szerep játék, ahol mások bőrébe bújtok, hátha ki jön belőle ami belül nyomasztja!
2010. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az orgazmus nagy részben az agyban történik és annak van köze hozzá

én 2 dolgot ajánlok neked ami segíthet rajtad áll hogy kipróbálod-e az 1. agykontroll,egy rakás könyv van belőle

2. a könyv címe: Erotikus Masszázs

szerintem vedd meg őket mert segíteni fog

2010. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!