Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen pózban a legjobb...

Milyen pózban a legjobb mindkét félnek az első együttlét?

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Majd kitapasztaljátok, hogy a lánynak hogy a kényelmes...
2014. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

" hogy a lánynak hogy a kényelmes.."


olvasd mar el a kerdest.

2014. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
misszionárius!
2014. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
szerintem is a misszionárius. Így látod a lány arcán a reakciókat, hogy jó -e neki vagy sem, plusz tudtok csókolózni is, hogy "eltereld" a figyelmét.
2014. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 RRR ***** válasza:

misszionárius

és lassan óvatosan sok-sok előjátékkal

2014. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Az elsőnél azért szerintem nyugodtan figyelhetne arra, hogy a lánynak minél kisebb fájdalmat okozzon, és kicsit háttérbe szoríthatja a saját vágyait!
2014. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Misszionárius.
2014. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp misszionárius. Valaki a lovaglót szereti, mert akkor a lány magának irányít. de az én tapasztalatom szerint a szüzesség elvesztésénél pont nem jó, ha a lány magának irányítja a dolgokat. Akárhogy is nézzük, az első kicsit kellemetlen, de ezen túl kell esni. Lassan, óvatosan, ugyanakkor valamennyire határozottan kell berakni. Pár másodperc alatt kicsit kitágulsz, elkezd benned mozogni, és jobb lesz. De ha a pasi tapasztalt is akkor meg főleg hagyd hogy ő irányítson. Később lehet variálni a dolgokat persze :) És még egyszer mondom, ez csak az én személes tapasztalatom...
2014. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy leoltjátok az első válaszolót, holott igaza van. Lássuk be azért egy lánynak testileg is meghatározóbb az első együttlét mint egy fiúnak. Normális fiú is inkább a lány kényelmét tartja szem előtt, mivel neki kell megélni esetleg a fájdalmat, ami persze nem törvényszerű, de fiúknál ilyen 100%-ra nincs
2014. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!