Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő múlva nem fog már...

Mennyi idő múlva nem fog már fájni az együttlét?

Figyelt kérdés

Két hete voltam először együtt a barátommal. Nagyon odafigyelt rám, órákig tartott az előjáték és én is nagyon szerettem volna, hogy megtörténjen. De nagyon nagyon fájt. Abba is kellett hagynunk, mert elviselhetetlen volt. Azóta nem csináltuk újra, csak az ujjával, de egy kicsit az is fáj, bár az nem olyan rossz.

Mi lehet a baj? mert fel vagyok izgulva be is nedvesedem, nem is kicsit. Volt másnál is, hogy sokáig tartott mire már nem fájt?



2014. aug. 14. 13:07
 1/8 A kérdező kommentje:
17L
2014. aug. 14. 13:08
 2/8 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet így megmondani, mindenkinél más

amíg nem szakad át rendesen a szűzhártyád, addig még biztos fog

2014. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy az ujjával is nehezen hatolt be.

Arra gondolnék először, hogy rászorítasz a hüvelyeddel, tehát nagyon beszűkülsz.

Lazítás, és próbáljátok meg plusz sikosítóval is. Az is segíthet egy kicsit.

2014. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg tudnád fogalmazni, hogy milyen jellegű fájdalmat éreztél?


Úgy érezted, hogy teljesen le tudsz lazulni, el tudod lazítani a hüvely izmaidat és a medencefenéki izmokat?

2014. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amikor mélyebbre ment, inkább akkor fájt, olyan érzés volt, mintha már nem férne be.
2014. aug. 14. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet "rövid" vagy, és elérte a méhszájadat? (az tud nem kicsit fájni)

Óvatosan kell behatolni, nagyon finoman, hogy megérezze időben ha van "akadály". Akkor ott a vége, kész. Ha a méhszájat eltalálják az nem ritkán fáj és nem kicsit.

2014. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 5


Figyelj, simán lehet olyan hosszú a pénisze, hogy már "nem fér be", és fájdalmat okoz azzal, hogy a méhszájadat nyomja.


A hüvely tud valamennyit hosszában is nyúlni izgalmi állapotban, nem csak tágulni, de nem egy végtelen alagút, amibe akármekkora pénisz befér.


Nekem is volt olyan párom, akinek oda kellett figyelnie arra, hogy ne legyen olyan mély a behatolás, hogy fájdalmat okozzon - ez csak önkontroll és ügyesség kérdése a férfi részéről.


Persze csak találgatok, nem biztos, hogy ez volt nálatok a probléma.

2014. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
segítsek neked? nekem nincs olyan nagy farkam velem lehet nem fájna neked :)
2014. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!