Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy 18 éves barátom, és...

Van egy 18 éves barátom, és le akar velem feküdni. Mit tegyek? 15/l

Figyelt kérdés
Szerintetek nem korai ebben a korban? Ha nem, akkor hogyan készüljek fel? Mit kell az elsőnél csinálni? Elég szégyenlős vagyok, még soha nem látott meztelenül. Az normális hogy félek hogy tetszeni fogok-e neki? Teljesen csupaszra borotváljam magam?

2014. szept. 13. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem kell rá parázni, ha szeret téged akkor szeretni fog úgyis ahogyan kinézel meztelenül. Max annyit, hogy alul borotva meg a hónalj is borotva, és ennyi.
2014. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha ez kérdés, akkor még az.

Egy lány gondolkodik így, egy Nő el tudja dönteni, hogy: kívánom e őt, akarom e őt, avagy sem.


Daráljuk le a gyors kérdéseket.

Tetszeni fogsz neki, kicsit fodrászolj azért (szeméremajkakon zavaró orálkor a szőr) nem félj, ideges leszel, de nyugi. Védekezzetek, ne légy szégyenlős.


És a végére a legfontosabbak egyike.

Nem látott még meztelenül, szégyenlős vagy. Ebből nekem az jön le, hogy petting nem nagyon volt, pláne nem alapos. Egyből a lecsóba akartok csapni? Ismeri a testedet, ki tud elégíteni rendesen minden máshogy? És te őt? Láttad már meztelenül, foglalkoztál vele?

Nem úgy tűnik.


Többek között ezért korai. Petting, stb... Ismerkedjetek meg egymás testével, tanuljátok meg egymást, egymást kielégíteni rendesen.

azt szoktam mondani, hogy amíg kézi csikló izgatással, ÉS nyelvvel nem tud kielégíteni SEMMI keresnivalója a hüvelyedben, pláne nem a szűz hüvelyeben.

Erre figyelj.

2014. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért várnék vele. A 18 éves ifjak igen szeretik gerincre fektetni a lányokat. ha te magad nem érzed azt az érzést, hogy valóban kell neked az a fiú, várjál. Ha emiatt otthagy, nem igazi a szerelem.
2014. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

- Sztem korai, de te érzed

- Hogyan készülj fel? testileg fazonigazítás, stb, lelkileg, háááát, az nehezebb ügy, gyikon nem is kapsz rá jó választ :)

- Mit kell csinálni? ne görcsölj, majd alakulnak a dolgok.

- ha soha nem látott meztelenül, lehet most ' csak' pettingeljetek. nem kell ajtóstul rontani..

- Igen, normális, hogy félsz, h tetszel-e neki. Mondtam: simi-petting stb az elején.

- Csupasz-nem csupasz- ha még sosem borotváltad le, sztem a szeméremdombodon igazítd és a lábak közt borotváld le szeméremdomb nagy felszín, valszeg kipattog stb elsőre, szóval sztem rövidítsd plusz bikinivonal szedd le- a pici szőrnél kiábrándítóbb a kipattogás - bááááár, nem vagyok egész 10 évvel öregebb, a mai tizenötévesek néha megrettentenek :D

2014. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Várj még fél évet.
2014. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Már borotváltam, nem pattog ki...köszönöm a válaszokat :)
2014. szept. 13. 20:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem még nagyon nem kellene lefeküdnöd vele, mondom is, hogy miért:

Egyik az, hogy "le akar velem feküdni, mit tegyek". Nem le akarunk feküdni, mert késznek érzem magam rá, és kívánom, hanem ő akarja, te pedig valószínűleg nem. Csak azért ne feküdj le vele, mert ő akarja. Ha eljött az ideje, te is tudni fogod, és nem lesz kérdésed afelől, hogy mit tegyél. Egyszerűen mondd meg neki, hogy még nem, mert korai is kész. Ha csak azért feküdnél le vele, mert ő akarja (és úgy tűnik, hogy így van), megbánnád.


Csak akkor feküdj le valakivel, ha már jóideje együtt vagytok, ismered, és te is igazán akarod. Ebben a helyzetben, amiben most vagy, szerintem fel se kellene merülnie annak, hogy le is feküdnél vele. Mondd meg, hogy még korai. Ha tényleg szeret, és komolyan gondolja veled, várni fog. Ha nem vár, vagy elhagy emiatt, nem is kár érte, mert nem szeretett igazán, és lehet azután is elhagyott volna, hogy lefekszel vele. 15 évesen még korai, főleg úgy, hogy nem is akarod igazán.


Ha mégis arra kerülne a sor, hogy lefekszel valakivel (most vagy később), a védekezésre (minden alkalommal!) és a higiéniára (tisztálkodás, szőrtelenítés) kellesz leginkább figyelni. Ha még sosem szőrtelenítettél ott, de már úgy érzed, hogy a kapcsolatodban lassan esedékes lesz a dolog, érdemes egyszer legalább előre szőrteleníteni, hogy tudd, mennyire bírod a borotvát, stb. Kellemetlenül érezheted magad, ha tényleg pont akkor pattogsz ki.


Izgulni biztosan fogsz, de nem kell félned, ha megfelelő emberrel veszíted el, nem lesz rossz. De jól válaszd meg, hogy kivel és mikor.

Remélem tudtam segíteni. 20/L

2014. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. szept. 13. 21:12
 9/16 A kérdező kommentje:
Sokat segítettetek :)
2014. szept. 13. 21:12
 10/16 anonim ***** válasza:
Down-nak teljesen igaza van! Korai még!
2014. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!