Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és a pasim 1...

Szűz vagyok és a pasim 1 hónap után le akar velem feküdni és szégyellős vagyok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 11:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Sötétet.
2014. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha még nem állsz rá felkészüve, ne menj bele. L
2014. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Irj üzit.
2014. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha már egy hónapja szexeltetek, akkor hogy vagy szűz? Vagy úgy érted, hogy egy hónapja jártok, és még nem volt szex? Hát az igen fura!
2014. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Várd meg amig teljesen készen állsz rá. Ne szökj bele.
2014. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Szúrd ki a szemét.
2014. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

1 hónapja vagyunk eggyütt!

Am köszönöm a tanácsokat!

2014. szept. 6. 11:45
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
még várj vele... és ne szégyenlősködj, az nagyon kellemetlen pillanatokat hozhat el, és kcsit lohasztó is... az én barátnőm is eléggé az, tulajdonképpen mindenben benne lenne(nem szó szerint, inkább a normális szex határain belül), de a szégyenlőssége miatt néha nagyon unalmkas a szex... nem mer mozogni, nem mer orálozni, néha nekem se engedi, nem láttam még meztelenül elsuhanni előttem... és lehet, hogy velem van a gond, de ez gyakran tönkrevág egy-egy kellemes pillanatot... viszont, ha úgy érzed, hogy nem ő az, akivel átesnél ezen a dolgon, akkor még várj...
2014. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Várj vele még. Egy hónap amúgyis kevés idő...
2014. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Addig ne feküdj le vele, míg meg nem bizonyosúltál arról, hogy minden teljesen rendben van a kapcsolatotokkal. ( 1 hónap alatt ez nem derül ki, várj még. )

A szíved súgni fogja mikor vágj bele mindenbe! :)


~ Rózsaszín Köd ~

2014. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!