Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek is elítélendő, ha...

Szerintetek is elítélendő, ha 16 évesen lefekszem a barátommal?

Figyelt kérdés
Pont mire betölteném a 16-ot, rá kb fél hónapjára tervezzük az első alkalmat, akkor már 2 hónapja leszünk együtt. Nagyon szeretjük egymást, és késznek is érzem magam, de félek hogy akkor engem is r@binek fognak nézni. Amúgy nekem nem azért van barátom hogy villogjak vele, nem olyan vagyok mint a kortársaim akik csak azért pasiznak és fekszenek le mindenkivel hogy menőbbek legyenek....én komolyan gondolom, és pár barátnőmön kívül nem tudja senki hogy van barátom. Szerintetek elítélendő lenne?
2014. szept. 13. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de úgysem az számít, hogy én mit mondok.
2014. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2014. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, bár a 2 hónap helyett a 2 év jobban hangzana.
2014. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
16 és fél évesen feküdtem le a 17 éves barátommal 2 nap híján 2 hónap után. Azóta is együtt vagyunk, immár 3 éve :)
2014. szept. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!