Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 9 év baráti ismeretség után...

9 év baráti ismeretség után elítélendő, ha (eddig járás nélkül) elvesztem a szüzességem egy barátommal?

Figyelt kérdés
Most részemről már (inkább) szerelem. Nagyon régóta ismerem, kb. 3 éve szeretem is szerelemmel, de most jutottunk el odáig, hogy őszintén beszéljünk. Nem kérte, az "ötlet" az enyém. De anyukámnak mindenképpen el akarom mondani, nehogy később valami baj legyen.(Így neveltek.) Vagy inkább hagyjam az egészet és várjak még? Ha valaki volt hasonló helyzetben, mit tett?

2014. aug. 28. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tégy úgy, ahogyan jónak érzed. Mondjuk nem tudom, minek ezt otthon elmondani, de te tudod.
2014. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ááááá nem. Dugj egy haverral és nem a pasiddal.
2014. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha Te késznek érzed magad és tényleg szereted annyira, hogy nem fogod megbánni, akkor csináld. De én csak akkor tenném, ha a srác is szeret és nemcsak egy barátnak tekint, akit jól meg fog most húzni.
2014. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Részéről barátság, részedről szerelem. Tudod, így mennyire szerencsétlen dolog lenne elveszíteni?

Mondjuk az hülyeség, hogy egyből rohansz elmondani a legintimebb dolgaidat is. Ki ne felejtsd elmondani, hogy hogy hatolt beléd, és mekkorát élvezett, azt is fontos ám, hogy elmondd, nehogy később valami baj legyen!

2014. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret viszont, meg fogod bánni. A p*csába is, még én is megbántam, pedig pasi vagyok. o.O
2014. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak ha viszont szeret akkor tedd. Legyél benne biztos hogy nem csak szexre kellesz neki. De én a helyedben egy kicsit még várnék és (ha viszonozza a szerelmet akkor) inkább előszőr megpóbálnám hogy működne-e a "járás".
2014. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy az itteni kommentek mennyiben segítenék a döntésedet :D Az istenit már, légy határozott és dönts magad! Te életed,te alakítod. (egyébként,ha ennyi kérdés felmerül az agyacskádban ezzel a kapcsolatban,akkor szerintem hagyd a fenébe ezt az egészet)
2014. aug. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!