Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és a barátom...

Szűz vagyok és a barátom állandóan erőszakos velem. Mindig azt akarja h szopjam le de én nem akarom és ilyenkor megfogja a fejem és lenyomja a farkát a torkomon ami szörnyű majd meg fulladok tőle . Őt ez nem érdekli. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 16:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a francba, hány éves vagy?
2014. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Gratulálok, ennyi eszed van. Nem kötelező vele lenned, ha ennyire önző és nem tisztel.
2014. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha normális lennél, otthagytad volna már az első ilyen után! Nem ide írogatnád.
2014. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia,a pasid egy állat dobd ki,ha sokat ugrál még fel is jelenthetett zaklatásèrt!Keress egy szerènyebb fiút,bár a mai fiatalok között nem lesz könnyű!
2014. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Bármit mondhatunk, nem fogod kidobni. Ez van.
2014. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%
de durva menekulj amig nem keso mert ezutan az jon hogy megeroszakol...
2014. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Ostoba vagy, mint általában mások is. Folyton a fa**kalapokkal jöttök össze, akik le se tojják mi van veletek, csak arra kelletek nekik, hogy leszopjátok őket, meg beleüljetek, ahova kell. Bezzeg a normális hapsikat lekoptatjátok. Akivel ilyen történik, javarészt megérdemli.
2014. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
ilyenkor gondolkozok el azon hogy velem mi lehet a baj, miközben tök normális vagyok és még csajom se volt....
2014. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%

Te olyan buta vagy mint a hátsóm. A pasidnak meg igaza van, ha te hagyod magad, hogy kihasznál.....legalább ő jól érzi magát.

Ha szopni tudsz, akkor használd a szádat talán arra is amire normál esetben való, BESZÉDre és akkor talán tudni fogja hogy neked ez nem jó. Ha nem érti legyél erőteljesebb, határozottabb.....de mivel itt teszed fel a kérdést, eleve szerencsétlen csaj vagy, olyan akit használni lehet.

2014. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25%
Jól teszi! Nem is érdemelsz mást!
2014. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!