Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy elveszítettem...

Lehetséges, hogy elveszítettem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok.Este ott aludtam a barátomnál és megujjazott elég keményen lehetséges hogy elveszítem ez úton a szüzességem? mert mikor ujjazott elkezdtem vérezni és mikor felébredtünk reggel akkor is fájt még leülnöm is, most is még vérzek de már nem fáj annyira mint reggel.

2014. szept. 14. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biológiailag lehet, de ha nem volt még benned rendesen akkor szűz vagy.


A szüzesség elvesztése egy férfival való közösülést jelent.

2014. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elszakadt a szűzhártyád...de elméleti sikon nézve addig szűz valaki amig nem szexel ugyhogy szűz vagy de a barátodnak mond el vagy azt fogja hinni hogy megcsaltad és azért nincs már meg :DD
2014. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos esélyes, hogy valami történt. De jó hírem is van, esélyes, hogy csak megsértette, és nem szakadt el teljesen, csak berepedezett. Úgyhogy még simán lehet, hogy tényleg amikor bekerül, aminek be kell kerülnie még akadályba fog ütközni. Tudod, a lényeg, hogy gyengéden és akkor Te is jobban fogsz örülni mindennek...


p.

2014. szept. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szó szoros értelmében még szűz vagy, ha konkrétan nem voltál még úgy együtt férfival, hogy betette azt amije belevaló.

Ha véreztél és fájt akkor biztosan sikerült a srávnak berepeszteni azt a hártyát, de nyugi atól még szűz vagy. Eyébként meg ha hosszú ideig fáj utána, például eltelt 1-2 nap, nem ártana elmenned egy nőgyűgyászhoz, mert könnyen lehet, hogy ha nem is akart durva lenni a srác, ha valami nagyobb gond alakult, ha meg durva volt akkor biztos, valamint akár valami fertőzést is összeszedhettél, mert napokig nem kellene véreznie normális esetben szerintem.

2014. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!