Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van közületek olyan aki 1...

Van közületek olyan aki 1 éjszakás kalandba vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Ha igen megbántátok?
2010. jan. 19. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van és nem bántam meg, bár nem volt túl nagy szám a csaj és én sem. Megtörtént, kérdeztem ez az a nagy valami, amire eddig vártam. Aztán idővel jobb lett minden én is és a partnerek is:)
2010. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát nem éppen egy éjszakás kalandnak mondanám, mert együtt voltunk egy darabig, de mint utóbb kiderült csak arra kellettem neki. 18/L
2010. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én most úgy vesztettem el a szüzességemet,bánom...eléggé rossz volt,nem élveztem belőle semmit se:( kíváncsisággal vigyázni kell...L/20
2010. jan. 19. 18:26
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is bánom, hogy pár évvel ezelőtt bele mentem, mivel pocsék volt...Sőt, szerelmes voltam a srácba, de ő csak szexet akart...

L19

2010. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, várnod kellett volna. Én is 20 évesen vesztettem el, de egy olyan pasival akivel jártam, és meg sem fordult a fejemben hogy egyéjszakás kaland alkalmával történjen meg az első. Annál többre tartottam magam, és a pasi is örült neki.
2010. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem már régóta tetszett a srác..De mást szeretek róla már lemondtam,szakított velem és azóta úgy érzem hogy nem vagyok boldog,nem kellek senkinek sem...kíváncsiság is,meg talán ezért is..de tanulságnak jó volt soha többet nem
2010. jan. 19. 18:46
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Én abban vesztettem el. Nem volt rossz. Másra számítottam, meg jobb lett volna, ha jobban ismerjük egymást. De azért jó volt. Utána beszélgettünk és sokáig fenn voltunk egymás karjaiban. Azóta se volt olyan jó szex utáni lazulásom csajjal.
2010. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem csinálta jól a srác. Ha nem tud jól szexelni a srác, akkor hiába jártok előtte hónapokat. Ha viszont jól csinálja, akkor jól fog esni attól függetlenül, hogy mióta ismeritek egymást. Persze utána lehet, hogy lesz benned egy üresség, de közben biztos nem fog rosszul esni...
2010. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is így veszítettem el, a srác a haverom volt, be voltam rúgva, úgy voltam vele, hogy 19 évesen mit várjak tovább? elég jó volt amúgy, nem bántam meg.

24 L

2010. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Én is úgy vesztettem el. Én nem vagyok ilyen éveket várós, hátam közepére se kívánnám a pasik helyébe azt a csajt. Mondjuk utánna megvert a sors, mert a barátom fél évig nem volt hajlandó lefeküdni velem, mert szűz volt. Én kivártam, mert szerettem. És mikor beadta a derekát, és akarta volna utánna többször is, jól otthagytam. Nehogy azt higgye már... 22/L
2010. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!