Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik pózban fáj kevésbé a...

Melyik pózban fáj kevésbé a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés

A barátnőm még szűz. Én még nem voltam szűz lánnyal és nem mondom magam annyira tapasztaltnak, hogy tudjam melyik póz a legjobb, amiben kevésbé fáj neki.

Ha kicsit vérezni kezdene hagyjuk abb? 18f

előre köszönöm az értelmes válaszokat!



2014. szept. 17. 17:44
 1/4 FIVESTAR ***** válasza:
Misszonárius:) párnát a popsi alá!:))
2014. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem missziben irtóra fájt, túl mélyre hatolt be.

Nem kell, míg benne vagy, nem fogod látni, hogy vérzik, meg nem sugárban fog jönni, max. pár csepp, v kicsit csordogál.

2014. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Misszionárius póz, először mindenképp abban.

Ha vérzik nem kell abbahagyni, max egy kicsit megtörlitek, de csak akkor állj meg, ha a barátnődnek annyira fáj, hogy majd beleőrül, vérzéstől ne hagyd abba.

2014. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nézd nekem a első az a miszionárius póz volt de nem jött be feszítet kicsit mert mélyre ment utána már hátulról volt úgy jobb volt mit ne mondjak (fekve hátulról)

Az után meg amit kigondolt tehát nem feltétlen a miszionárius jó néha a egyszerű is megfelel


16/l

2014. szept. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!