Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ki hány évesen vesztet...

Lányok! Ki hány évesen vesztette el? Megbántátok, vagy különleges volt az első?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17 évesen. Utólag igen, de csak azt, hogy milyen alakkal. Egyébként minden első alkalom különleges.
2014. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16 évesen, és bánom is, meg nem is.
2014. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy lányok, elnézést. :D
2014. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

5 év évesen, a mászókán, az óvónéni adta a gumit. A csaj ilyen fiatalon még nem tudott teherbe esni, a betegségek miatt kellett, mert már a fél ovi meg pár 1-sős is átment rajta.

csokinyuszi

2014. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hupsz, én is fiú vagyok, bocsi.

csokinyuszi

2014. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezeket a gyerekes válaszokat inkább hanyagoljátok. Köszi csokinyuszi.
2014. szept. 17. 19:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam, soha nem felejtem el azt a napot, egy igazi élmény volt, gyönyörű, leírhatatlan. :)
2014. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18 voltam, egy ismeretlen pasival. akkor találkoztam vele másodszor.külsőre pont az esetem. elvitt egy kis motelszobába. eléggé fájt, meg idegesitett h nem is ismerem a pasit,úgyh kellemetlen volt.Csak túl akartam lenni rajta és kihasználtam az alkalmat h végre van egy idős tapasztalt pasi(ő 14 évvel idősebb). Aztán még párszor taliztunk és sexeltünk,minden alkalommal fájt de nagyon jo volt, és beleszerettem nagyon, de ő megijedt mert ugye ő csak sexet akart tőlem, és most levegőnek néz. Nem bántam meg csak azt bánom h ennyire beleszerettem
2014. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
16 vagy 17 nem is tudom mar,nem volt nagy elmeny,a pasi nem akarta elhinni,hogy tenyleg szűz voltam es ő volt az elso nekem. Nem bantam meg,de nem is orulok neki,hogy pont ő volt az elso.
2015. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

15

Én soha nem bántam meg mert nekem ő volt/mai nap ő a nagy Ő

Számomra felejthetetlen marad az a nap

17/l

2015. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!