Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen volt az első szex?...

Milyen volt az első szex? Megbántátok? Hány évesen történt? Fájt? Különleges helyen? Emlékeztek pontosan? Milyen volt a "személy" akivel történt. (Úgy értem) Viszony? Tényleg maradandó élmény?

Figyelt kérdés
Én is mesélek, ha szeretnétek, csak egyszerűen kíváncsi vagyok másokra is, mert nem tudom, mihez hasonlítsak...

2012. aug. 18. 22:46
 1/7 anonim válasza:

18 voltam és az akkori barátommal akivel 2 évig voltunk együtt. és igen emlékszek rá az régen rossz lenne ha nem...

20/l

2012. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

18 évesen, igen kicsit fájt, barátomnál, együtt voltunk akkor 2 hónapja

emlékezni fogok rá mindig, nagyon kis óvatos volt, kérdezgette fáj e, jó e:)

nem vagyunk együtt már, de néha visszaemlékszem rá

mesélj te is

22L

2012. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tizenévesen, egy fiúval, akihez nagyon vonzódtam. Vonzó volt, és remekül kijöttünk.


Eléggé felizgultunk, mindkettőnknek az első volt. Inkább én irányítottam a dolgokat, egyáltalán nem fájt, sőt, nem is véreztem, és fantasztikus élmény volt.

Nem csak a szex történt meg, hanem elő-utójáték is rendesen.:)

2012. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg maradandó élmény. :-)

A személy? Első szerelmem. És csak viszony volt.

15 éves voltam, ő 21 (és igen tapasztalt).

Egy mezőn, a fűben. Rengeteg csillag, telihold, meseszép volt.

Fájt nagyon, de megérte.

ÉS orgazmusom is volt. Kinyalt.. emlékszem, ahogy remegtem, és a füvet markolásztam és a kezemben maradt néhány fűcsomó. Isteni volt.

Azóta persze voltam mással is, tapasztaltabban és összeszokottabban.

Ám visszatekintve ez az egyetlen éjjel (azzal a sráccal), zöldfűlűként, félénken az egyik legjobb volt és soha nem bánom meg. Azt hiszem bátran mondhatom, hogy azért az érzésért és ezért az emlékért érdemes volt megszületni.

Felejthetetlen. :-)

/L

2012. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem ha egy 15 éves lefekszik egy 21 egy évessel az nem valami normális
2012. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki jó volt, és a legszebb emlék- akkor nagyon is normális.

Talán jobb élmény, kellemesebb, maradandóbb, mint ha vele hasonló korúval jön össze, később.


Én fentebb már írtam, nálam 2 évvel fiatalabb volt a fiú, és mindketten tapasztalatlanok- de számomra is hatalmas élmény volt. Tizenéves voltam (szintén), de épp úgy normálisnak tartom, mint az előző (15 éves) válaszolóét.


Mindig az a mérvadó, mit jelent az illetőnek, hogyan élte meg, és boldog volt-e akkor? :)

2012. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!