Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ha egy 23 éves...

Szerintetek ha egy 23 éves srác egyáltalán nem csajozik akkor joggal hiszik azt hogy meleg?

Figyelt kérdés
amúgy még szűz a srác
2014. szept. 20. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
joggal :/
2014. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Sok más oka lehet, miért nem teszi, én nem erre gondolnék rögtön.
2014. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem ez lenne az első gondolatom,de lehetőségként ez is felmerülne bennem.
2014. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Minden esetre gyanús. De ha nem vagyok érintett, akkor mi közöm hozzá? Magánügy.
2014. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Ez egy baromság lehet hogy egy visszahúzodó b@lf@$z, de attól még nem b$zi. Az ismerettségi körömben is volt egy ilyen srác aki több mint 21 éves koráig szűz volt(kinevették, szinte mindenhol különc volt). Most 24 éves és kb. még röptében a legyet is elkapja egy menetre. Egyre jobb női vannak. És egyáltalán nem tervezi hogy 30 éves kora elött elkötelezze magát.
2014. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
23 vagyok és egyáltalán nem csajozok, mégis hetero vagyok. Na? Nem kötelező mindenkinek "csajozni". Más az életszemléletem, mások a céljaim. Leszarom azt is, hogy a környezetemben ez kinek tetszik, vagy kinek böki a csőrét. Komolyan. Mi köze Jóskának meg Rozinak ahhoz, hogy én csajozok-e, vagy sem? Attól még nem leszek homár.
2014. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem akkor gondolnak erre, ha melegnek is tűnik, úgy kisugárzásra. Akkor azt gondolhatják, hogy ha nem csajozik, akkor bizonyára pasizik.

De nem ő lesz az első, akinek 23 évesen köze nincs a csajozáshoz. Én 28 évnél tartok, és 1-2 pancser dolog már összejött, de nagyon várom, hogy nekem is "egyre jobb nőim legyenek". :P

2014. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
60%
5-ös végül hogy változott meg?
2014. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Simán lehet aszexuális is pl vagy teszem azt olyan elfoglaltsága van amit többre értékel mint a csajozást.


Teszem azt sportol, tájképeket fest lehet egy elvont művész lélek v kocka.

Am csak (már elnézést) korlátolt agyúak hiszik azt h ha valaki nem csajozik / pasizik az meleg.

Mert ez egy egyszerű sztereotip magyarázat.


Am meg ha az is ne csodálkozz ha nem vállalja fel lévén nekik állandó rettegésben kell élniük.

Mert sok a korlátolt. Én is ismerek olyat aki titkolja és én is csak azért tom mer évek óta ismerem a gyereket és vagyunk olyan jóba és nem nem vagyok meleg.


Komolyan már ott tartanánk h egy embert a szex alapján itéljünk meg.

Nem úgy h kedves, udvarias, intelligens..


Nem ! Legyél egy tenyészbika különbem nem látunk szívesen. Ez a világ egyre szánalmasabb.

2014. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Mivel csak ő tudja,h miért nem csajozik, lehet h vmilyen jellegű lelki problémája van stb. és ezért nem érzi úgy,h a lányokat kellene hajtania.
2014. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!