Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz voltam, lefeküdtem a...

Szűz voltam, lefeküdtem a barátommal. Most késik a menstruációm, terhes vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés
Augusztus 26-án lefeküdtem a barátommal, nem élvezett belém, de nem védekeztünk.(Igen tudom, nem így kellett volna, nem kell a kioktatás) Szűz voltam, de korábban már önkielégítés során véreztem egyszer, de csak kicsit. Amikor pedig a barátom ujjazott már egyáltalán nem véreztem. A menstruációmat augusztus 27-ére vártam, és meg is jött. Először féltem, hogy ez nem menstruáció, hanem szüzesség elvesztése utáni vérzés, de ugyanúgy mint a többi ciklusom ez is 4-5 napig tartott és ugyanúgy görcsöltem. Szóval nem aggódtam miatta. Most viszont 19-ére vártam és már 3 napja késik. Félek, hogy terhes vagyok és a múltkori vérzés nem a menstuáció volt. Gyógyszert nem szedek, a szüleim nem tudnak erről, orvoshoz pedig most még nem szívesen mennék. Tudni kell még azt, hogy hüvelygombám is volt az utóbbi hetekben, most pedig antibiotikum kúrán vagyok torokgyulladás miatt. Lehetséges, hogy ezek befolyásolják a dolgot és ezért késik ? Kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok

2014. szept. 22. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeztek, akkor bármikor lehetsz terhes.

3 napos napos késés egyébként még belefér, főleg, ha beteg vagy és gyógyszereket szedsz.

A múltkori vérzés biztosan mensi volt, hiszen 4-5 napig tartott. A szüzesség elvesztése miatt, akkor rögtön vérzel vagy kicsit utána.

Ha nem jön meg pár nap múlva sem, vegyél egy tesztet.

2014. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Remélem nem lesz gond.
2014. szept. 22. 12:10
 3/14 anonim válasza:

A legegyszerűbb, hogy veszel egy tesztet.

Jó lecke ez, ha nem is vagy terhes.

Védekezzetek mindig felelősségteljesen!

2014. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Költőnő? ***** válasza:

Leírtad h nem így kellett volna, szóval ezt most hagyjuk.3 napos késés gyógyszer nélkül még simán belefér és igen, az antibiotikum vmint a gyulladás simán okozhatja a késést.

De ha tényleg meg akarsz nyugodni, a teszt csak párszáz ft.

Legközelebb ne szórakozzatok ezzel. Láthatod h nem játék. Tessék védekezni.

2014. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Rendben.

Várok még 1-2 napot, ha nem jön meg, veszek tesztet.

Köszi a válaszokat.

2014. szept. 22. 12:56
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
nem kértél kioktatást...Akkor én csak egy kérdést teszek neked fel: Te teljesen logikusnak és értelmesnek érzed magad azok után, hogy védekezést nélkül fekszel le valakivel úgy hogy tisztában vagy vele, hogy ez így baromira nem jó, most pedig a géped előtt körmöt rágva ücsörögsz hogy vajon felcsináltak e vagy sem, és másoktól várod a választ, holott még a saját szüleid előtt sem vagy képes felvállalni amit csináltál? És ráadásul még közzé is teszed az ostobaságod? azt hiszem kapsz majd elég értelmes választ, annak ellenére hogy két büdös nagy pofont érdemelnél inkább...
2014. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha nem bírod ki, hogy ne írj semmit,akkor próbálj meg kultúráltan válaszolni vagy ha nem megy akkor tartsd meg magadnak a véleményedet . Szerintem egyáltalán nem vagy tisztában a helyzetemmel így , hogy 5-6 mondatban nagyvonalakban leírtam, hogy mi történt velem. Nem fogom leirni azt, hogy miért nem vállalom fel a szüleim előtt,mert nem ide tartozik. Csak egy kérdést tettem fel. Tudom nagyon jól, hogy minek mi a következménye. Nem hiába nem írtam le a részleteket.
2014. szept. 22. 14:07
 8/14 anonim válasza:
Tuti megjon csak az antibiotikum miatt kesik lehet hogy 4-5napot is fog kesni ne izzgulj max.vegyel terhesegi tesztet s akkor megnyugszol s hamar megjon
2014. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz
2014. szept. 22. 18:44
 10/14 anonim válasza:
Szia én is hittem már hogy terhes lettem.Olvasgattam a terhesség tüneteit.Minden tünetem meg volt.Nekem is volt hüvelygombám vagyis viszkettem rettenetesen ez arra utalt hogy az volt.Nő gyógyászhoz nem mentem mert féltem ha az vagyok és mivel kiskorú vagyok értesítik a szülőt.Nem tudom hogy így van-e de nem akartam kockáztatni mivel nem értették volna meg és tiltva voltam a barátomtól.Hát nem foglalkoztam vele mivel a barátommal nem voltunk már együtt úgy voltam vele ha nől a hasam az vagyok.Csak a szörnyű szakítás miatt megfeledkeztem erről az idő során és elkezdtem edzeni,futni hasprés stb. Azóta is az van bennem mivel van h kifehéredek nem bírok felkelni beszúr a hasam h megöltem a gyerekem és elfertőződött a vérem ennek ellenére sem merek még orvoshoz fordulni nem akarok rá gondolni.Hülye voltam hogy nem vettem tesztet és hogy nem fordultam orvoshoz ha akkor ezt megtettem volna és nem lett volna az a szörnyű szakítás ami miatt nem vettem komolyan ha az voltam már a babámat fognám a kezembe és most is majd el sírom magam hogy hogy lehettem ilyen hülye szerencsétlen.Abortusz ellenes vagyok ha akkor nem vagyok hülye most anya lennék!Ne kövesd el ezt a hibát ne halazd!Nem akarlak megilyeszteni csak segíteni mert kérted,kereszt anyumnak egész terhesség alatt megvolt a menzesze!Szóval mikor megtudtam azóta nem bízok benne! Mivel a szüleid felhoztad gondolom te sem vagy még nagykorú én 17 vagyok és te?:-) Remélem segítettem legalább a lelkeden h nem vagy egyedül.
2014. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!