Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 eves vagyok a baratommal...

15 eves vagyok a baratommal oktoberben leszunk egy éve egyutt, szerintetek korai lenne most lefekundnunk egymassal? Nagyon szeretjuk egymast, es januarban leszek 16 es a baratom is . Elore koszonom a valaszokat!

Figyelt kérdés

2014. szept. 24. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol tartotok "az ágyban".

Láttátok egymást már meztelenül? Felfedeztétek mér egymást? Tudod, hogy neki mi jó, és ő is tudja, neked mi? Szégyellős vagy előtte, vagy el tudod engedni magad?

Szerintem a fokozatosság a fontos. És persze nem érdemes sietni.

2014. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem vagyok elotte szegyenlos,es mar a szexen kivul minden mas megtortent. Szoval ugy gondolod ,hogy varjunk vele?
2014. szept. 24. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én fiatalságom idején 20 éve gimis kultúrkörben is már az volt a szokás, hogy 15 évesek már kezdték felfedezni egymás testét (petting), jó hírükre adó csajok is 16 éves koruk körül már fullosan szexeltek félévnél régebbi barátjukkal, 17 évesen meg már 1-2 hónap után.
2014. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szerintem várjatok házasságig. Nem jó házasság előtt szexelni, ráadásul bűn is. Ha pedig eltekintesz a bűntől, akkor sem tesz jót, hogy most lefekszetek.

Gyümölcsözőbb lehet a kapcsolat szeretkezés nélkül, főleg, hogy még fiatalok vagytok. Egy év pedig elég rövid idő.

Ha lehet ne divatból feküdjetek le. ;)

2014. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem divatbol gondoltam,mivel azt en is elitelem aki azert csinalja! Koszonom az eddigi valaszokat!
2014. szept. 24. 16:38
 6/11 anonim válasza:
Várjatok vele még minimum egy fél évet, vagy akár 1 évet is..
2014. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az a baj, h a 4-es mondja jól, még ha a mai társadalom 99%-a úgy is gondolja, hogy balgaság az esküvőig várni. Én 18 évesen lefeküdtem a barátommal, kvázi erőltetésre. Szakításunk után fél évvel még azt mondtam, hogy, legalább ezen is túl vagyok, de pár évvel később visszagondolva rettenetesen bánom. Nyugodtan el lehet hinni, hogy bűn, mert az is!!!!
2014. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én is 15 éves voltam, amikor elvesztettem a szüzességem az akkori "szerelmemmel" (illetve csak azt hittem).. ((akkor már mi is egy éve voltunk együtt))..

A gimiben megismerkedtem egy másik sráccal, és most már tudom, hogy Ő volt a NAGY SZERELEM.. Nagyon bánom, hogy nem vele voltam először ..

2014. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1 év még sok is.:D Nyugodtan,ha készen álltok..Nem a naptári nap/hét/hónap a fontos,értsd meg!:D Lehet az 3hónap is,fél év is,1 év is,2 év is.Akkor fekszetek le,ha készen álltok!
2014. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9-es!

Csak 15 évesen nem áll készen 3 hónap után.

Meg 1 év után sem - szerintem.

2014. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!