Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A Kedvesem 17 éves. Nagyon...

A Kedvesem 17 éves. Nagyon gátlásos és nincs megelégedve magával, pedig én így szeretem, nagyon is. Egy ideje tervezzük, hogy szeretkezni fogunk. Mivel tudnám teljesen ellazítani?

Figyelt kérdés

A hangulatos gyertyák, a kellemes fürdés, esetleg a rózsaszirmok is eszembe jutottak. Attól félek,hogy ha nem tudunk egy hullámhosszon lenni és kellőképpen nem izgul fel, nagyon nagy fájdalmat okoznék Neki,akaratom ellenére. Az a baj,hogy nem szereti az előjátékot. Se magának, se másnak. Taszítja a dolog. Remélem,ez idővel változni fog. Egyszerűen szeretnék Neki örömöt okozni. Mondta,hogy a kedvemért meg fog próbálni kényeztetni engem is. Ami azért lenne jó az első együttlétünk előtt,mert nagyon kívánom egy jó ideje. És szeretném,ha nem 5perc lenne. Persze függ attól,hogy hogy érzi magát és vérzik-e (és mennyire)...


Tudna valaki tippeket adni?

22F



2014. szept. 25. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
nem tudom miért irod nagy betűvel, hogy "neki"
2014. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Uram Atyám de nyálas vagy.
2014. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha te a törődést és odafigyelést nyálasnak tartod,akkor gratulálok. Biztos nem volt még szűz párod, vagy őt is szétb**tad.
2014. szept. 25. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagyok. Mi ritkán "b#szunk szét" bárkit is. Ha valaki rózsaszirmokkal meg kedvesemezéssel akarná elvenni a szüzességem, inkább nem élnék a lehetőséggel.
2014. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor pontosan tudnod kellene,hogy ha nem lazulsz el,nincs meg a megfelelő környezet és rágörcsölsz,akkor csak rossz lehet. Szeretnék egy olyan közeget,ahol el tud lazulni... Nem hiszem,hogy ez myálas lenne.
2014. szept. 25. 19:04
 6/8 A kérdező kommentje:
*ny
2014. szept. 25. 19:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt nőként csak annyit tudnék tanácsolni neked, hogy amíg a Kedvesed nem tud ellazulni, feloldódni melletted, nem tudja levetkőzni a gátlásait és a szorongását, felszabadultan élvezni a testi közelségedet, az érintésedet, ölelésedet és az előjátékot, addig szerintem nagyon nem jó ötlet lenne szeretkeznetek.


"Az a baj, hogy nem szereti az előjátékot. ... Taszítja a dolog."


Felnőtt férfi vagy, és a kérdésed megfogalmazásából ítélve nagyon szereted őt, és fontos neked, hogy szép élmény legyen neki (is) élete első szeretkezése.


Gondolj bele, hogy ha ő most még az előjátékot sem élvezi, ha te magad fogalmaztad meg, hogy félsz attól, hogy "nem tudunk egy hullámhosszon lenni és kellőképpen nem izgul fel", akkor vajon milyennek élné meg magát a behatolást és a szeretkezést?


Vágyik így rá szerinted?


Lehet, hogy kicsit furcsa ez a hasonlat, de nekem ez körülbelül olyan, mintha életed első gyakorlati vezetési óráján az oktató kivinne csúcsidőben egy autópályára, és azt várná el tőled, hogy minden rendben legyen.


Nem tudhatom, hogy mennyi ideje ismeritek egymást, mennyire vagytok érzelmileg közel egymáshoz, mennyire bízik meg benned feltétel nélkül, mennyire tud veled őszinte lenni, és azt sem, hogy van-e neki esetleg bármi, a szexualitással kapcsolatos rossz élménye, amiről te nem tudsz, esetleg a neveltetése vagy bármi más miatt valami komolyabb gátlása, félelme, ellenérzése, de ha én lennék ilyen helyzetben, akkor arra törekednék, hogy haladjunk szépen fokozatosan, és először jussunk el odáig, hogy ő is élvezi és kívánja az előjátékot.


Gondolom, te is érzed, hogy neki is, és neked is nagyon mást fog jelenteni az első szeretkezésetek akkor, ha úgy történik meg, hogy ő "megengedi", mert te már nagyon akarod, és nagyon mást, ha vágyik rá, kíván téged testével-lelkével.

2014. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves Hozzászóló! Nagyon köszönöm az értelmes választ! Több éve ismerjük egymást, és nagyon közel állunk egymáshoz. Sajnos a neveltetése gátolja,mert beléverték,hogy az önkielégítés is bűn. Így teljesen érintetlen volt. Hiába reagál a teste "jól" például az ujjazásra, ha a tudata és a neveltetése ezt erősen blokkolja. Próbálkozik ennek a gondolatnak a feloldásán. Viszont az is zavarja,hogy az hiszi,hogy ha csak én kényeztetem,az csak neki jó. De nekem meg az a hatás lenne jó,amit kiváltanék belőle. :( Sajnos a gátlásossága és szorongása egy baleset miatt van. Amihez jött még egy fogyás is, és a mellmérete nem olyan,mint régen. Mindig csinos volt, de valahogy a nők közül sokan nem hiszik el azt,hogy csinosak. Szóval,ha ruha van rajta, akkor nincs gond. Nagyon szereti és vágyik az érintésemre is. De a pólóját egyszerűen nem akarja levenni. Pedig megbízik bennem. Csak valamiért szégyenérzete van... nem is értem. :(
2014. szept. 25. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!