Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit mondjak a pasimnak hogy...

Mit mondjak a pasimnak hogy vesztettem el ti ehhez mit szólnátok? Zavarna ha ezt mondaná a barátnőtök?

Figyelt kérdés

nemrég vagyunk együtt és már kérdezte mondta hogy majd elmondom máskor de az az igazság nem szeretnék neki hazudni viszont eddig senki se kérdezte

15 évesen vesztettem el egy buliba a wc-n és annyira részeg voltam hogy nem is emlékszem rá félek hogy emiatt rosszat fog rólam gondolni egyébként most már 19 éves vagyok és már régen nem járok ilyen vad bulikba

hazudjak vagy legyek őszinte?


2014. szept. 30. 19:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Neked már mindegy. Ne reménykedj tartós kapcsolatban.
2014. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%

Ilyesmit szerintem nem illik megkérdezni... Főleg amitt, hogy kellemetlenül érezheti magát az illető, mint pl. ebben a helyzetben. Nem tudom mit mondj. Ha az igazat, ki fog akadni rendesen, te meg rosszul fogod érezni maga, főleg amiatt, hogy már nem vagy olyan, mégis ezért neheztel rád.

28N

2014. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Jázi :) ***** válasza:
74%

Az őszinteség fontos de ezt én így nem mondanám el.

De jó,hogy nem volt "vad" korszakom :D

2014. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
ribi szagot érzek
2014. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%
Gratulálok. Büszke lehetsz magadra hogy ide sűllyedtél....
2014. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem egyszerűen csak mondd azt, hogy nem szeretnél róla beszélni.

Ha hazudnál és esetleg valakitől megtudná az igazad, biztosan rosszul reagálná le.

Az is lehet, hogy el kéne neki mondanod, de ahogy írtad, még nem vagy együtt vele régóta, nem hiszem, hogy máris tudnia kéne róla. Ha már aktív lesz vele a szexuális életed, szerintem akkor mondd majd el.

2014. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Jobban díjaznám az őszinteséget, még ha nem is a legszebb. Szeret, nemde? Hülyeséget meg bárki csinálhat, ettől te nem leszel rosszabb. Rosszabb akkor lennél, ha hazudnál.
2014. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%
Most nem hiszem, hogy ezért szakítani fog veled. Régen volt, na:D
2014. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Mert ugye a pasik soha nem szoktak bulikban szexelni, á tényleg nem.

Én még értékelném is, hogy őszinte vagy, és nem csak valami álszent hazugsággal próbálod kiszúrni a szemem.

2014. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

hát már 2 hete vagyunk együtt én nagyon szeretem őt és azt érzem ő is engem de már 2. talinkon lefeküdtünk szóval eléggé aktívan vagyunk szexuálisan :D

csak na itt van ez a kényes kérdés és nem tudom igazán hogy tálaljam neki vagy ne tálaljam :S

2014. szept. 30. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!