Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit mondjak a pasimnak hogy...

Mit mondjak a pasimnak hogy vesztettem el ti ehhez mit szólnátok? Zavarna ha ezt mondaná a barátnőtök?

Figyelt kérdés

nemrég vagyunk együtt és már kérdezte mondta hogy majd elmondom máskor de az az igazság nem szeretnék neki hazudni viszont eddig senki se kérdezte

15 évesen vesztettem el egy buliba a wc-n és annyira részeg voltam hogy nem is emlékszem rá félek hogy emiatt rosszat fog rólam gondolni egyébként most már 19 éves vagyok és már régen nem járok ilyen vad bulikba

hazudjak vagy legyek őszinte?


2014. szept. 30. 19:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
én elmondtam az igazat a volt páromnak a szüzességemről meg minden másról is. mondjuk az én történetem ennyire nem durva...de fogadjon el ezzel együtt. mindenki múltjában vannak szégyenfoltok.
2014. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2014. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Szomjas a vakló válasza:
Nem lepődne meg...ha az igazat mondanád el neki
2014. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem milliószor durvább, nekem ez lett volna a jó, ha így, de megemésztette az enyém, bár nem hittem, h az enyémet meg lehet. Szóval az én esetemben képzeld el a legdurvábbat, ez csak simán gáz, nem lesz ebből bajod sztem, ha normális a csajod.
2014. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem rosszindulatból mondom, de máskor ne add ilyen könnyen magad senkinek, mert csunyán ki fognak használni! Tapasztalat!

És szerintem nem kell sz@rul érezned magad emiatt, vannak durvább helyzetek is. :-)

2014. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha megértő és rendes, akkor el lehet neki mondani, nem hiszem, hogy rosszat gondolna rólad.

De egyenlőre, csak elég, ha azt mondod, hogy nem akarod elmondani, mert nem egy szép élmény. Majd ha komolyabbra fordul veled a dolog, amikor nem lesz előtted titkom, akkor ez is a felszínre kerül.

2014. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
52%
engem nem zavarna. embere válogatja.
2014. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
hát ezen már változtatni nem nagyon tudsz, de nem hinném, hogy emiatt kidobna vagy ilyesmi. bár lehet inkább csak annyit kéne mondanod, hogy egyéjszakás kaland volt és a wc-t meg az annyirarészegvoltam részt kihagyni.
2014. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
szerintem annyit árnyald az esetet, hogy egy vadabb buli után történt. a wc-t hagyd ki, meg azt, hogy nem emlékeztél semmire utána...
2014. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nyugodtan mond meg neki, szerintem ennél nagy p*csa már nem leszel a szemében
2014. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!