Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mit szólnátok, ha a...

Fiúk! Mit szólnátok, ha a barátnőtök csak utólag, hónapokkal később mondaná el, hogy ti vettétek el a szüzességét?

Figyelt kérdés
sőt, ha előtte le is tagadta előttetek, hogy ő még szűz. úgy éreznétek, hogy átvert, becsapott titeket? vagy azért titkon jól esne, hogy ti voltatok az elsők neki? mennyire elfogadható az ilyesmi?

2014. okt. 1. 09:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen, úgy érezném, hogy átvert, és rosszul esne, hogy nem bízott bennem.
2014. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Igazából az tök mindegy lenne hogy hanyadik vagyok neki. A lényeg az maga a hazugság ténye. Az zavarna...persze nem haragudnék rá...de ha így hazugsággal indít egy kapcsolat, utána bármit mond ott motoszkálna a fejemben, hogy vajon most éppen igazat mond-e.
2014. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Semmit!
2014. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Leszarnám
2014. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 csabika1971 ***** válasza:
31%

Ha akkor elméletileg hazudott, hogy nem szűz.

Akkor most miért mondana most hónapokkal később igazat?

Mert a ha szűz volt valóban, azt azért elméletben neked is észre kellett volna venni mikor elvetted neki. Ha nem ez történt, akkor valószínű nem is volt szűz, csak most ezt valamiért kitalálta. Kérdés, miért? Mert oka kell legyen.

Szerintem valami itt bűzlik!

2014. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Ha én lehetek egy lánynak az első az nagy megtiszteltetés, és baromi izgató dolog tudni, hogy feltáratlan punciba készülök behatolni. :)

Viszont az, hogy te nem vetted észre, hogy a barátnőd szűz, az elég nagy gáz. Biológia órán hol voltál nyolcadikban mikor ezt vettétek?

2014. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen veszik észre. Nekem se tűnt fel a fiúnak. Nem véreztem. Nem fájt, hogy látszódjon rajtam.

Maximum azt láthatta, hogy nem vagyok egy lepedőakrobata, amit elkönyvelhet annak, hogy nem vagyok jó az ágyban.

2014. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem=Nálam*
2014. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
lány vagyok és a kérdés fiktív:)
2014. okt. 1. 10:33
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Én nem akadnék rá ki a hazugsága miatt. Ugyanis a mai világban ezt a témát nem együttérzően kezelik és sok esetben túlzásba is viszik. Igazából nem égő a szüzesség csak sok ember(gyerek fejjel gondolkodó hülyegyerekek) annak tartja ezért megérthető hogy hazudik az illető. Természetesen miután hónapok múlva(már ha hónapok múlva) rájön hogy partnere nem tartozik azon kevesek közé(a gyerekes hülyék)őszintén beismeri parnerjének.

Természetesen máshogy is gondolhatja valaki. Én szűz vagyok 20 év fölött és már nagyon vágyom a szexre, ellenzem azt ha a szüzessége miatt ítélnek el valakit. Ha nem ebben a helyzetben lennék könnyen máshogy láthatnám a dolgokat.

2014. okt. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!