Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúk szeretik elvenni egy...

A fiúk szeretik elvenni egy lány szüzességét?

Figyelt kérdés

2014. szept. 27. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Csak szeretnék!
2014. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem
2014. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
ja
2014. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
amúgy nem csak egy lányét, hanem akár többét is
2014. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
A betegebbek Szeretik. A normálisabbakat nem érdekli.
2014. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

Hogy őszinte legyek, én nem. Egyszer "sajna" el kellett, mert a lányba bele voltam esve. De nem vagyok szűzpecér.

Igazából sokan a jó dolgokat látják benne, hogy szűk, és biztos nem ribi. De azt nem, hogy sokat kell vele tökölni, hogy ne legyen ez neki egy maradandó kellemetlen élmény, hogy végig figyelni kell, hogy óvatos legyen az ember és ne okozzon nagyobb fájdalmat a kelleténél, hogy onnantól kezdve mindenkit az elsőhöz fog hasonlítani, hogy majdnemhogy fél a cerkától.

Így szívtelenül hangozhat, de én a legideálisabbnak egy olyan aki 2-3 fiúval már legalább volt és van már önbizalma, tapasztalata, nem kell tanítgatni sem.

2014. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

Én ha lehet menekülök ilyen helyzetből - szerencsére - mostanában nem nagyon van ilyen helyzetem. Mivel akik érdekelnek túl vannak ezen. De 6-8 évvel ezelőtt még több önként jelentkező is volt. Olyan is aki azt hazudta, hogy már nem szűz. Nem kérdeztem rá, magától mondta. Aztán kiderült - idejében - hogy még az, mert akkor egészen másképp állok a dologhoz.

Volt aki lebukott mert az tudta, hogy fogja a brét, amikor előkerült, s oké.. vállaltam a feladatot, de nem vágytam rá.

37F

2014. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

én csak egynek szeretném... de nem trófea lenne, csak épp én szeretnék lenni az első és az utolsó. ennyi

(konkrét lányról van szó)

2014. szept. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
általában nem
2014. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze! Én hivatásos szűzoltó vagyok!
2014. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!