Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az összes szűz lány a neten...

Az összes szűz lány a neten éli ki a szexualitását erotikus levelezésekben?

Figyelt kérdés

Párat ismertem és mindegyik ilyen volt közülük. Olyan álomvilágban élnek, várják a tökéletes srácot...

Mármint gondolom emiatt is félnek kilépni a való életbe, ahol hús-vér emberi kapcslatokra lelnének. Ehelyett az összes a neten levelezget és felültet srácokat, hogy majd megismerhetik egymást személyesen is, aztán a végén semmi... pedig rászántál hónapokat, hogy legalább egyszer talizhassatok és megismerhessétek már a másikat, kivel beszélgettek csomó ideje.


Másik: mi lehet az oka, ha egy szűz lány évek óta szerelmes egy srácba, akit alig ismer, mégsem tudja elfeledni? Hogyan zökkenthető ki ebből?


2014. okt. 4. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szűz pina, szépről álmodik...

jobb, ha nem ismered meg!

2014. okt. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ők nem lányok, hanem srácok... ;)
2014. okt. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Természetesen. (Álmodj csak!)
2014. okt. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Brokkoli, bocs, de 100% os biznyítottságom van róla, h lányok voltak. 2-3 lányról van szó most itt.
2014. okt. 4. 00:10
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
És ebből levontad a következtetést, hogy az összes szűz lány ilyen?
2014. okt. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is adtam már ki magam lánynak, még képet is töltöttem fel, hogy én vagyok meg leszerveztem a randit, amire nem mentem el... tudom mit beszélek, csak óvatosan az ilyenekkel....
2014. okt. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az ötös megkérdezte amit én is akartam... merthogy ismerek néhányat én is, és egyik sem ilyen :D
2014. okt. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem az összes.

Én is álomvilágban élek, mert a valós valóságom nem túl fényes.

Reménykedem, hogy egyszer valaki tényleg fog szeretni, de azt gondolom, az illetőt nem az interneten fogom megismerni.


A másik kérdésedre a válasz azt gondolom, lehet.

De ha évek óta szerelmes, akkor hogy érted, hogy alig ismeri?

Ezzel kapcsolatban tudnék tanácsot adni.

2014. okt. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
# 8: Úgy érti, hogy a lány plátóian szerelmes egy alig ismert fazonba... ez az a beképzeli magának dolog...
2014. okt. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
brokkoli te látens meleg vagy. Ráadásul idióta is. Lehet, hogy te vagy az a sok szűz lány ezen az oldalon. Beteg.
2014. okt. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!