Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az összes szűz lány a neten...

Az összes szűz lány a neten éli ki a szexualitását erotikus levelezésekben?

Figyelt kérdés

Párat ismertem és mindegyik ilyen volt közülük. Olyan álomvilágban élnek, várják a tökéletes srácot...

Mármint gondolom emiatt is félnek kilépni a való életbe, ahol hús-vér emberi kapcslatokra lelnének. Ehelyett az összes a neten levelezget és felültet srácokat, hogy majd megismerhetik egymást személyesen is, aztán a végén semmi... pedig rászántál hónapokat, hogy legalább egyszer talizhassatok és megismerhessétek már a másikat, kivel beszélgettek csomó ideje.


Másik: mi lehet az oka, ha egy szűz lány évek óta szerelmes egy srácba, akit alig ismer, mégsem tudja elfeledni? Hogyan zökkenthető ki ebből?


2014. okt. 4. 00:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
# 10: Tévedsz. Én egy baromira unatkozó sza_rházi gyakorikérdések-felhasználó vagyok. Szűz lánynak meg eddig asszem csak egyszer adtam ki magam, bár fene tudja már...
2014. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

:D Köszi emberek. A lényeg, h alig ismeri a srácot ez a legutóbbi lány és mégis szerelmes belé. :D Magyarul, mintha te valakit látásból ismernél, egyszer ha beszéltél vele és olyan hatást gyakorol mégis rád, hogy csak na....és nem tudja elfelejteni....erre értem.


Nem mindegyik lány, persze, nem erre akartam hajazni. Csak eléggé sok, akiket ismertem, ismerek. Hihetetlen....

2014. okt. 4. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!