Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak szerintem valójában a...

Csak szerintem valójában a kutyát nem érdekli h ki szűz meg ki nem az?

Figyelt kérdés

Az egyetlen hely ahol ilyen "panaszokkal" találkozom az a GYIK. Egyébként sehol sincs ilyen egy ismerősömet, haveromat se érdekli a szexuális életem és ez fordítva is igaz.


Egyébként lehet h én tévedek de semmi nem változik tőle. 3X 4X velem elfordult már, és ugyanúgy élek és gondolkodom. Nem lettem se szebb se okosabb, sőt gazdagabb se. Szóval szerintem kár panaszkodni. Aki értékes embernek tart az nem ettől teszi függővé.

Aki pedig igen az buta.



2014. okt. 5. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Tőlem sem kérdezte még senki sem. 23l
2014. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.
2014. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére még nem kérdeztek ilyet tőlem, bár biztos tudják az igazat. Ha kérdezik is magánügy és kész.
2014. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
persze mindenki azt mondja, hogy nem szamit meg nem erdekli ot ez stb, de a valosagban mast tapasztaltam. en 23 eves koromig szuz voltam es nyiltan persze senki nem mondta, hogy ez ciki, de egy-ket emberen igenis lehetett erezni, hogy forgatjak a szemuket meg nem tartjak normalisnak. foleg fiuktol hallottam ezt, hogy nem ertik, ennyi idosen hogy lehet szuz az, aki jol nez ki meg ertelmes meg ilyesmik. volt aki minden talalkozasunkkor megkerdezte (felig viccesen, felig komolyan), hogy na meg mindig szuz vagyok-e. persze nem erdekel masok velemenye, mert tudom, hogy csakis az en sajat dontesembol maradtam szuz ilyen sokaig es nem azert, mert nem lett volna senki, aki megcsinal. ugy vettem eszre, az emberek imadnak masok nemi eletevel foglalkozni, ha valaki tul koran veszti el, az biztos ri.banc, ha tul keson, akkor biztos ronda. ez is csak egy olyan dolog, amivel meggyozhetik magukat arrol, hogy bezzeg ok milyen jok es veluk minden rendben. szanalmas es komplexusos emberek, szerintem senkinek nincs koze hozza, hogy a masik hany evesen, hanyszor, hogyan, kivel..
2014. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"persze mindenki azt mondja, hogy nem szamit meg nem erdekli ot ez stb, de a valosagban mast tapasztaltam"


Hát akkor szerencsére más valóságban mozgunk mert ahol én vagyok ott csak azt tom amit nekem így mondtak pl h X srác meleg és elmondott dolgokat de nem én kérdeztem.

Vagy van egy illető akinek még sose volt b nöje nem firtatom h mér...


Pedig BP-n élek.

2014. okt. 5. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Pont multkor merült fel ez a kérdés az osztályban...

Kiderült, hogy a 19 lányból 3 szűz.

15 évesen...

2014. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor én nem tudom melyik bolygón vagyok. Pedig már nem 15-16 éves korban mozgok, mégis...mi a fő téma minden egyes alkalommal? Ki kit húzott meg, kit tapizott meg a legalja buliban, kit csalt meg, kit dugna meg...én meg ott ülök 0 tapasztalattal, és reménykedve, hogy nem kötnek belém. Ami persze mindig sikerül, jól lealáznak, aztán verik a mellüket, hogy ők mekkora kanok. És csodálkoznak az emberek, hogy miért vagyok visszahúzódó...
2014. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazad van! Mindenki akkor veszti el amikor megér rá, valaki hamarabb valaki később. Ettől még senki se értéktelenebb, csak akkor ha annak gondoljátok. Nem kell senkinek az orrára kötni!
2014. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valakit érdekel a másik nemi élete, valakit pedig nem. Emberfüggő.
2014. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!