Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam neki, hogy szűz...

Elmondjam neki, hogy szűz vagyok? Ez nagyon gáz? Felállt neki és én nem csináltam semmit

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok, ő 16.

Nekem ő az első barátom, viszont ő már lefeküdt pár lánnyal.

2 éve ismerem, de nemrégen vagyunk együtt és szerintem ő azt hiszi, hogy én már nem vagyok szűz.

És tudom, hogy hülyeség, de lehet, hogyha elmondom neki, arra számít majd, hogy béna leszek először, vagy akkor már nem fog ennyire akarni, mert azt hinné, hogy én várni akarok.


A másik pedig az, hogy a hétvégén hajnalban együtt aludtunk és én meg nem csináltam semmit, vagyis meglepődtem, hogy ilyen reakciót váltok ki belőle, de ennyi... Elszúrtam?


2014. okt. 5. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
Kamu
2014. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Micsoda?
2014. okt. 5. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, örülni fog :)
2014. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki!

Semmikép se hazudj erről. Az,hogy szűz vagy egyáltalán nem gáz. Inkáá aranyos, hogy ő lesz Neked az első.:)

Ha hazudnál erről amúgy is kitudódna ha lefeküdnétek...

Ne izgulj, minden rendben lesz.

2014. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze! Minek hazdni? L
2014. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!