Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk (meg lányok)! Nem...

Szűz fiúk (meg lányok)! Nem érzitek azt idősen, akinek nem volt barátnője, hogy kimaradtatok sok mindenből, le lennétek maradva, és olyan mintha eddig nem csináltatok semmit, illetve rádöbbentek, hogy "eddig én mit csináltam"? Nincs hiányérzetetek?

Figyelt kérdés

23 éves szűz fiú vagyok, barátnőm nem volt még. Van egy olyan rossz érzésem, mintha kimaradtam volna egy csomó dologból, párkapcsolatokban kellett volna lennem, járni valakivel.

Persze nincs késő, de egy tapasztalat nem ártott volna, amit az elmúlt időben szerezhettem volna.

Nem vagyok ilyen magamba fordulós, szóval nem ezzel van a gond. Nem az a helyzet, hogy eddig nem tettem volna semmit, nem otthon lustultam, kockultam például, csak mindig volt más dolgom, és ez a csajozás valahogy kimaradt. Lehet halogattam, nem foglalkoztam vele. De hát az idő eltelt.

Olyan érzésem van, mintha egy csomó dologból, boldog pillanatból kimaradtam volna, ami kellett és hiányzik, és ez olyan rossz érzés.

Bár az is lehet, hogy ha akkor lettek volna párkapcsolataim, az akkori dolgaimra nem tudtam volna koncentrálni, és másképp alakultak volna a dolgok. Persze nem lehet megítélni mi lett volna ha...

De így idősen már nem lesz fura egy párkapcsolat, értem azt késő, mert már ilyenkor tapasztaltnak kéne lenni az embernek? Ilyenkor már sokan túl vannak már legalább 1 kapcsolaton, tudják jó eséllyel hogy mennek a dolgok.


Nektek nincs ilyen érzésetek? Mivel vigasztaljátok magatokat ezügyben, mire jutottatok?



2014. márc. 16. 12:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
fel fogom akasztani magam hamarosan :/ 27/f szuz
2014. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

De,pontosan ugyanezek forognak bennem.És mit tudok csinálni vele?Semmit.Ha lesz valakim a későbbiekben akkor lesz,ha nem akkor meg egyedül maradok.Ez mindig két emberen múlik,meg azon is hogy mennyire vagy szerencsés,kikkel találkozol az életben,milyen dolgok értek a múltban és még sok egyéb. :)

22/F

2014. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
De pontosan... :/
2014. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Mindennek megvan az ára. Csajozhatnék ezerrel, de akkor most biztosan nem egyetemen lennék gépészmérnökin a végzés közelében, hanem max valami boltban takaríthatnék. És amúgy is, attól, hogy eddig nem volt, még lehet millió 1 nő is az életemben, a mai világban pénz kérdése az egész. Ezen nem érdemes aggódni, mert manapság nagyon könnyű nőket keríteni magadnak, max fizetsz nekik ha nem buknak rád. De ha az egyetemet nézem, akkor ott elég nagy kakiban lennék, ha még nem kezdtem volna el. Na ennyi, ne görcsölj ezen, tök felesleges. 24/F
2014. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Én már fel is adtam ezt a párkeresős dolgot, és úgymond csak külső szemlélőként tekintek a világra, illetve, más dolgokban próbálom örömöm lelni.
2014. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
nincs hiányérzetem, és nagyon jól tudom hogy eddig nem csináltam semmit...egy nagy csecsemő vagyok még 24 évesen.
2014. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

22 évesen vesztettem és és akkor volt az első csókom is.

Ha meglátok 16 éves párokat akkor belegondolok hogy hol voltam én még 16 évesen...

Nem volt sok ideig barátnőm úgyhogy nem vagyok tapasztalt és azóta se sikerült más lánnyal összejönnöm. Legalább volt egy-két jó élményem

2014. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
nem vagyok szűz de még nem volt igazi barátnőm. De semmivel sem vagyok előbbre az életbe attól hogy már voltam együtt lánnyal. attól még ugyan olyan egyedül vagyok :( Nem az a lényeg hogy mikor veszíted el hanem az a fontos hogy megtaláld azt az embert aki az igazi és boldogan , szerelemben letud vele élni az életed. Ha ez neked 30 évesen valósul meg , még úgy gondolom mindig jobb mint ha egész életben csak futókapcsolataid lennének és egyedül magányosan öregednél meg. Szal no para, Cheer Up! és járj nyitott szemmel. :) 20/F
2014. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ahogy a 6os irja szintén azvagyok,bár már tényleg jó lenne valaki,dehát a múltkor eggyik csaj ilyent irt nekem hogy : "vagyol" akkor erre ez volt a reakcióm...
2014. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, 20 éves, és csak mostanában kezdem azt érezni, hogy talán ideje lenne találnom valakit. Ebből adódóan visszamenőleg nincs hiányérzetem, hiszen eddig minden úgy volt tökéletes, ahogy volt. Gimibe jártam, barátokat szereztem, a személyiségem hatalmas átalakulásokon ment keresztül. Aztán leérettségiztem, és most egyetemre járok. Kellett ez a húsz év, hogy felnőjek valamennyire. Persze a fiúknál (vagy más lányoknál) nem tudom, hogy ez mennyire van így.
2014. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!