Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy lány számára gumival,...

Egy lány számára gumival, vagy gumi nélkül jobb/kellemesebb/ideálisabb elveszíteni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Kellemesnek persze, hogy gumi nélkül kellemesebb. Hogy mi az ideális az már más tészta :-)
2014. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bővebben kifejtve?
2014. okt. 14. 11:19
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

szal ha szüzességről van szó akkor alap h gumi


nekem teljesen mindegy h gumival vagy nélküle szexelek - érzésileg nem számottevő a különbség


biztonság ellenben nagyon fontos !

nyugodtabb az ember ha tudja h nem eshet "véletlen teherbe"

2014. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A szüzesség elvesztése mellé nem kell még egy para. Elég ha azon izgulsz, milyen lesz, nem kell még azon is, terhes leszel-e, ha a srác nem figyel. Szóval csakis gumival.
2014. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A gumit ajánlanám, én is használtam, sőt még a mai napig is.

Lehet, hogy nélküle picit jobb érzés, még közelebb érzed magad a szerelmedhez, de gumival sokkal jobb kezdeni, sőt még folytatni is.

Amelyik férfi meg a tablettára kényszeríti, az nem törődik a lánnyal eléggé, erre figyelj oda.

2014. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A férfiaknak viszont 100% rosszabb érzés gumiban kedves hölgyek, szóval az már nem is törődik a nővel na szép mondhatom...
2014. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 PearlDiver ***** válasza:
57%

Soha nem kényszeríteném a barátnőmet tablettaszedésre. Hormonokról van szó, még ha nem is egészségtelen, hosszú távon befolyásolja a szervezetet.

A gumi nélküli szex maradhatna a házastársak extrája, akik készen állnak gyerekvállalásra is.

24F

2014. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lányoknak kb. mindegy, ha bordázottat veszel akkor meg pláne semmi különbséget nem éreznek.
2014. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

"A férfiaknak viszont 100% rosszabb érzés gumiban kedves hölgyek, szóval az már nem is törődik a nővel na szép mondhatom..."


Hú tényleg megterhelő igazán. Az ilyen férfi nyáfic.


Érdekes nekünk soha nem volt ezzel probléma, barátom is pártolja a gumit, mert mondván, úgy is remegve lehet élvezni a szexet, nem kell ahhoz a nőnek feláldoznia magát a gyógyszerrel.


Mert ennyi erővel a gumi a nőknek sem olyan kellemes mint a férfiaknak, tehát akkor a nők igazából magukra sem gondolnak. Nem így van, mert el kell fogadni mindkét nemnek, hogy védekezni kell és a gumi az egy megfelelő eszköz erre.


Van aki allergiás a gumira, de ő nem is használhatja az orvosok szerint, van aki a gyógyszerre allergiás etc.


Nem szeretem amúgy sem a férfiatlan férfiakat, akik nyávognak egy kis gumitól, mert a nőknek is ugyanúgy lenne joguk hozzá.


Szerintem a gumi megfelelő választás az elején egy pár évig.

2014. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Kedves 9-es szóval nyávogós vagyok hmm. Sosem kértem egy nőt sem, hogy szedjen gyógyszert. A Kill Bill-ben van, hogy az igazi férfi csupaszon üli meg a lovat. Én is ennek a híve vagyok. (És sok nő tartott igazi férfinak.)
2014. okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!