Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első együttlétnél általában a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együttlétnél általában a fiú szerzi be a gumit? Ő föl is tudja tenni magának? Vagy jobb lenne a fogamzásgátló? Azt mikortól kéne szednem, és mikor lehetünk együtt?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne írjatok butaságokat.

Jövő héten leszek 18 éves, és eléggé izgulok, mert a barátom azt mondta, hogy "megünnepeljük a nagykorúságomat". :)

Még sohasem voltam együtt senkivel. Oké, az orál szexet már kipróbáltuk, de előtte elvittem a barátomat kivizsgáltatni, hogy nincs-e semmi baja stb...

Mint ahogy gondolom már levettétek, igen, szűz vagyok. :)

Ő már nem szűz, volt eddig 2 barátnője.

A gumit ugye ő hozza? És ő fel tudja tenni, vagy én bénázzak ott? :D

Vaaaaagy.. megkérem hogy "kicsit" halasszuk el a dolgot, és akkor fogamzásgátló. Őszintén szólva, nem tudom mi legyen, mert ("hála" édesanyámnak) elég sok dologra allergiás vagyok... A bátyám például egyszer kiütéses lett az általuk használt síkosítótól, ezért könnyen lehet, hogy én is az leszek a síkosítós gumitól, vagy magától az anyagtól. Szóval, nem tudom mi legyen... Szerintetek?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)

L/18



2013. júl. 26. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ezt miért nem tudjátok ketten megbeszélni. Ha már nem vagytok biztosak a dolgotokban, ő se elég, hogy választ adjon neked, akkor ott bajok vannak.
2013. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
1# nek igaza van
2013. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Megkérdezzem tőle? :/

Én megkérdezem, csak akkor ne legyen kínos a dolog. Mert ő úgy tudja, hogy "okos vagyok", szóval, lehet hogy úgy veszi, hogy miért kérdezek butaságokat... Remélem értitek a problémámat..:"D

2013. júl. 26. 20:37
 4/14 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Inkább ne szexelj -.-"
2013. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ak vagy okos ha megbeszéled vele mert nem butaságról fogsz vele beszélni
2013. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

közünk hozzá?!?!

ha fel se tudja tenni, hagyjátok a dolgot még vagy 10 évig

szerintem úgy illene, hogy van nála, csak ő tudja mekkora kell, hátha extra kicsi van neki :D

2013. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Egy normális kapcsolatban mindent meg lehet beszélni. Mindenkiben merülnek fel buta kérdések is, ezzel sincs probléma, normális kapcsiban ezeket is el lehet mondani, nem?
2013. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6# extra kicsi xd
2013. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Persze a gumi jó lesz elsőnek,a barátod felhúzza azzal nem lehet gond,és meg is veszi ha dugni akar.Komolyan szűz létedre már volt orál?Ezt nem hiszem el,egy szűz lány nem szokott olyat csinálni...
2013. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9es nekunk is hamarabb volt az oral...:)) L
2013. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!