Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek elveszíteni a szüzességem?

Félek elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

Tudom hogy gyerekesen hangzik. De tisztességtelennek, örömlányosnak tartom ha valaki 20 éves kora alatt veszíti el. Én lassan 20 évesen rettenetesen félek. Ha belegondolok elkezdek émelyegni. Néha pedig szìvesen belevágnék. Kiváncsi vagyok h milyen amikor megujjazzák a lányt. De közben rettegek h az eset után nem tudok elszámolni a lelkiismeretemmel

Miért can ez?



2014. okt. 15. 22:37
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:

rosszul kondicionáltak a szüleid

nem vagy vallásos??


legalább masztizol rendszeresen??

2014. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vegyél fél kilo csirkemellet.melegitsd fel de nyers maradjon.mikor meleg önts rá olajat.tekerd össze azt dogd bele az ujjad vagy amit akarsz.tökre hasonlo.am szakács vagyok
2014. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A szüleimmel sosem beszéltem a szexröl. Nem a vallás miatt nem vagyok rá képes. Félek h csak kihasználnak h ezek az örömök engem nem illetnek meg
2014. okt. 15. 22:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki kefél 20 éves kora előtt, még nem biztos, hogy örömlány :) Pláne, ha fiúról van szó :D
2014. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Neked is az a bajod, mint nekem. Túl nagy feneket kerítesz az egésznek. Sajnos én is ilyen hülye vagyok, csak én férfiban, az talán még rosszabb.
2014. okt. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Úgy se fog elsőre olyan pasit találni aki veled marad főleg ha ezeket a menő pasikat akarod mert a mostani lányoknak csak az kell de azok csak kihasználják a csajokat! :D Amúgy meg ne féljél ha egyszer megtörténik utána nem fog érdekelni. :D
2014. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sejtem h ûgyse csak egy szerelmem lesz.

Nem vágyok menö pasira mert önbizalomhiányom miatt úgyse vennének észre illetve nem akarok beállni a sorba

2014. okt. 16. 15:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Az nem olyan biztos, hogy nem vesznek észre, csak sok pasi is önbizalomhiányos, mint én is. Nekem pl. tetszenek a félénk lányok, de még azokhoz sem merek odamenni. :)
2014. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mégse mehetek oda egy fiúhoz mert akkor nyomulosnak tünnék :) szóval várjam a csodát ?
2014. okt. 16. 19:04
 10/12 anonim válasza:
És mért vagy önbizalom hiányos? :)
2014. okt. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!