Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan lehet tudni h már kész...

Honnan lehet tudni h már kész vagyok elveszíteni a szüzességem? Milyen fiúval a legjobb?

Figyelt kérdés
Eddig egyáltalán nem godnoltam így rá... de már amikor a sulinknak majdnem h vége volt szinte minden fiúnak a nadrágját néztem, és elképzeltem hogy vajon milyen lehet ott.. ma készültem ki így teljesen a strandon... :( Nincs barátom nehezen is szoktam ismizni, bár nem vaok se kövér se ronda csak nem szoktam fiúkkal beszélni és nincs semmi önbizalmam sem. de 1xűen már szinte semmi másra nem tudok gondolni... :(

2014. aug. 10. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? kérlek mondd, hogy nem 11
2014. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
olyan fiúval a legjobb mint én!
2014. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
kész vagy ! (taps) kéred mint kutyus a jutalomfalást.pitizz!
2014. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
xd
2014. aug. 10. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
A legjobb azzal akivel szeretitek egymást. Nekem is így volt.
2014. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 thefamousrasty válasza:
Azt mondják, hogy szükséges a további lelki életednek , hogy szerelem nélkül ne vágj bele... Akkor veszíted el amikor akarod a te kezedben van a döntés... Valószínűleg még nem jött el az ideje , a vágy az egy dolog
2014. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!