Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem akarom elveszteni a...

Miért nem akarom elveszteni a szüzességemet? Normális ez?

Figyelt kérdés
Félek a szüzességem elvesztésétől, nem vágyom a szeretkezésre. A barátommal 2 hónapja együtt vagyunk, ő 23, én 18 éves, ő nem siettet semmit és még szóba sem került semmi ilyesmi téma. Viszont tudom, hogy kéne vágynom rá, de egyáltalán nem akarok lefeküdni vele... lányok, amikor szűzek voltatok, volt bennetek szexuális vágy, meg akartátok tenni vagy csak "muszáj" volt valamikor "túlesni" azu első alkalmon?

2014. okt. 16. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy volt, nem azért feküdtem le első alkalommal se valakivel mert már ideje volt túlesni rajta hanem mert már alig vártam, hogy szexeljünk az illetővel.


Ha nem vágysz a szexre a barátoddal, akkor vagy aszexuális vagy, vagy nem a megfelelő emberrel jársz, vagy valami egyéb lelki bajod van.

2014. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy mitől lehet ez.félelem mindenkiben van,dehogy miért nem vágysz rá?testileg hogy viszonyulsz a párodhoz?
2014. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagy még rá felkészülve, ne is erőltesd, abból nem származik sok jó. Még idő kell neked, hogy megismerd a barátod és bízz annyira benne, hogy megtedd vele.
2014. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt természetesen úgy értem hogy a csók meg a tapi feligat/jólesik?mert ha az sem akkor gond van.utálom feltenni a kérdést de lányokkal hogy állsz?
2014. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Írj üzenetet és beszélgetünk.
2014. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eleinte nagyon tetszett és testileg is vonzódtam hozzá, de mióta megismertem, egyáltalán nem vágyom semmire... az sem esik jól, ha megcsókol, és nem fog el semmiféle vágy, ha meglátom... vannak egyéb kétségeim is a kapcsolatunkat illetően, már az is felmerült bennem, hogy szakítsunk, de azért alapszinten lehetne bennem valami mégis...
2014. okt. 16. 14:20
 7/11 A kérdező kommentje:
már gondoltam rá, hogy a lányokhoz vonzódnék, de belegondolva nagyon taszít a gondolat, úgyhogy nem hiszem, hogy az a baj
2014. okt. 16. 14:20
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Azért, kedves kérdező, mert ez a pasi ennyit tud kihozi belőled. Vagyis semmit. Majd jön valaki, aki mellett fel sem merül ilyen kérdés, csak nem kell leragadni az első jöttmentnél, aki észrevesz.
2014. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a csókja sem esik jól, hagyd ott! KEressen értelmes lányt, és te is olyan pasit, aki érzéseket vált ki belőled. Minek rabolnátok egymás idejét?
2014. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok,a barátom 24, és nálunk mostanában eléggé felkapott a szex téma.Még nem feküdtünk le, de én már nagyon szeretném, kb mostanában csak erre tudok gondolni.:D De félek is eléggé, szeretem meg minden, de hogy levetkőzzek TELJESEN mesztelenre előtte ez fúú..nagyon zavarban lennék, és ez gátol csak igazából :( :/
2014. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!