Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen "ajánlatos"...

Hány évesen "ajánlatos" elveszteni a szüzességét egy csajnak? Srácok, szerintetek?

Figyelt kérdés
nehogy azt írjátok h 18 vagy annál többet mert az hülyeség ... 18-nál kevesebb érdekel ami már normális

2014. okt. 16. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor legyen 17.
2014. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15-16 akár de nem kor a lényeg hanem az érettség és a megfelelő partner...
2014. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de leírom a véleményemet: majd akkor, ha úgy érzi az adott lány, hogy eléggé felkészült rá nemcsak testileg, de lelkiekben is, eléggé tájékozott és tisztában van az alapvető szexualitási kérdésekkel, dolgokkal, ismeri a védekezés fogalmát, és ha gondok vannak, akkor elmenjen az orvosához, vagy megtudja beszélni pl az anyukájával.

És nem mellékesen, ne divatból akarja elveszíteni (hogy már x, y osztálytársnőm elveszítette és hagyj ne lógjak ki én is a sorból), hanem majd az adott személlyel, akit szeret.

2014. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Velem?14 felett akármikor!
2014. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne a 18 hülyeség? Szerintem az a legideálisabb (de ez inkább az érettségtől függ).
2014. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amikor akarod amikor szerelmes vagy
2014. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
18 voltam, amikor elveszítettem a szüzességem. Nem mondom, hogy az az ideális kor, de akkor lett olyan pasim, aki mellett késznek éreztem magam rá. Én későn érő voltam ebből a szempontból.
2014. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, sajnálni fogom azt a lányt, aki a barátnőd lesz!!! Ha a nő szerinted egy kellék, akkor a te QI és érzelmi szintedhez se lehet valami magas!


Ja és mellékesen,nekünk lányoknak, akik érzelmesebbek, azért fontos, hogy kivel veszítjük el, mivel aki szeret, az figyel ránk és óvatosan fogja csinálni, hogy ne fájjon.

És nem mindegy, hogy az elsőnél megutáljuk-e a szexet, mert a partnerünk egy érzéketlen tuskó, aki nem tudja hogyan kell egy szűz lánnyal bánni, és csak beteszi, hogy neki legyen jó, a csajra pedig oda se figyel.


Egyébként meg az első szexuális együttlét nagyban befolyásolhatja a későbbieket, de ezt te úgysem érted, mert egy érzéketlen pasi vagy!

2014. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy a Moderátorok eltüntették a válaszodat!!
2014. okt. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
öhmm 8-as... én vagyok a lány
2014. okt. 26. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!