Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mivel tudnám elvenni magamnak...

Mivel tudnám elvenni magamnak a szüzességet?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés de olvastam hogy fáj is meg vérzik is és nem akarok ezzel foglalkozni az első alkalommal. tudom nem mindenkivel szokott megesni ez az incidens de nem akarok koskáztatni... Ujjal próbáltam de az nem elég vastag mivel tudnám ezt megcsinálni kérlek kíméljetek a hülye válaszokról mert ez számomra fontos :/
2014. okt. 7. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Pl velem.
2014. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 datass ***** válasza:
44%
Önkéntes jelentkezőkig 3...2...1..
2014. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mondtam h a hülye válaszoktól kíméljetek -.-
2014. okt. 7. 15:33
 4/10 datass ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős lehetsz,de ha tényleg ilyenen töröd a fejed legegyszerűbb venni egy kisebb vibrátort.
2014. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs nekem ilyenekre pénzem xD
2014. okt. 7. 15:40
 6/10 anonim ***** válasza:

A probléma másik fele, hogy ha nagyon parázol elégtelen a nedvesedés, mi több akár kicsit rá is szoríthatsz. A szűzhártyád kiiktatása még nem jelent biztos sikert. :) Felesleges ezen kattognod.

Egyébként nem fáj és vérzik törvényszerűen.

2014. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 laca50 válasza:

Akkor a zöldségesnél vegyél egy uborkát, húzzál rá egy gumit, azt mehet a móka.

A viccet félretéve, inkább keress magadnak egy helyes srácot, vele sokkal jobb élményben lesz részed. És nyugodj meg nem fog az fájni. Legalább is nem annyira, hogy félni kellene tőle. Jó, azért ne egy 6cm átmérőjű nagyfarkúval csinál először!!!

2014. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha olyan sráccal csinálnád, akit szeretsz, akkor te is jobban be lennél indulva, a tested is jobban készen állna erre, mint valami uborkával vagy bármi pótlékkal szemben.

Amúgy sok srácnál pozitívum, ha a lány szűz. :)

2014. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Sehogy nem tudod elvenni, mert ha már nem vagy szűz akkor voltál férfival. Szóval feldugod a vibrátort, majd jól megszenvedsz vele (100-szor kellemesebb egy igazi férfival akibe szerelmes vagy), aztán oké nincs szűzhártyád, kitágítottad magad valamennyire oké,már nem vagy szűz biológiailag, de ez nem igaz, mert mindegy mit csinálsz, akkor fogod elveszíteni, ha egy igazi férfival szeretkezel, mert a szüzesség elvesztése erről szól, szóval elméletileg szűz maradsz még vibrátor után is.


2. Nem mindenki vérzik az első alkalomnál ugye, meg amúgy se szégyen, ha igen, ilyenektől ne tarts.


3. Hány éves vagy? Szerintem tiszta felesleges dologból csinálsz problémát.

2014. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kígyóuborkát meghámozod, és akkor még síkosító sem kell. csak előtte tedd ki a napra, vagy valahogy melegítsd fel. A hűtőből elővéve elég kellemetlen. De amúgy ez a legolcsóbb és a legjobb segédeszköz.
2014. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!