Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszonéves szüzek! Leírnátok...

Huszonéves szüzek! Leírnátok miért nem sikerül (t) szexuális életet élni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 21:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem merek prostihoz menni, más meg nem feküdne le velem.

25F

2014. okt. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én nem igazán tudom, ha tudnám, meglenne a megoldás, de nagyjából:

- Nem ismerkedek a megfelelő helyeken. Belegondoltam, hogy ha anno lefokoztak volna az enyhe fogyatékosok közé, akkor olyan helyeken forogtam volna, ahol a kicsit speciális igényű társak vannak, és olyan lányok vettek volna körül, akik fel tudnak nézni rám, mint relatíve okos fiúra. Cserébe nem lenne soha normális munkahelyem, stb. Helyette mentem az egyetemisták közé, akiknél szellemileg nem rúgok labdába. (vagyis, 18-20 évesen nem rúgtam)

- Nem vagyok jó beszélgetőpartner, így nem tudok nyugodt szívvel elhívni valakit kettesben beszélgetni, mondván, hogy az neki jó lesz, élvezni fogja.

2014. okt. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mert a véletlenek nem az én oldalamon álltak. Ma meg már egyáltalán nem érdekel a dolog. Hozzászoktam!


25F

2014. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#12 vagyok. Én is hozzászoktam, de ez akkor sem egy állapot. Szexmegvonással már sosem szivatnak meg, de ez igen sovány vigasz.

28F

2014. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!