Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első alkalom után tényleg...

Az első alkalom után tényleg jobban ragaszkodnak az emberek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Èn is szűz vagyok ès a baràtom is.

Ettől jobban ragaszkodunk majd egymáshoz? Én leszek neki majd az elfelejthetetlen aki nem megy ki a fejéből egy ideig vagy akár örökké? Vagy ezt hogy kèpzeljem el? Gondolom èrted mire gondolok.



2014. okt. 24. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is szüzek vagyunk a barátommal :) lassan 8 hónapja járunk szerintem az idő is tesz erről a "sose felejted el" részről bár a kérdésedre én is kiváncsi vagyok :) a barátnőm még regebben mesélte hogy utána jobban ragaszkodott az illetőhöz sőt most is beletudna szeretni ha nem bántotta volna meg annyit .... És nem okozott volna neki annyi fájdalmat .
2014. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az első szerelmet soha nem lehet elfelejteni. Es ugye akivel lefekszem abba nagyon szerelmes vagy. SOHA nem lehet elfelejteni ! -az én tapasztalatom ! :)
2014. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

12 eve tortent, ferjhez mentem azota,szultem ket gyereket,de amai napig pontosan fel tudok emlekezni minden pillanatot az elsorol...a fiubak is en voltam az elso,o sem tud szabadulni

.ez aldas es atok...

2014. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tündérmese
2014. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát annyiban biztos, hogy lesz egy dolog amit csak egymással csináltok és senki számára nem publikus. Ez közelebb hoz egymáshoz, mivel csodálatos érzés, ha egy ember csodás okoz a másikkal, akkor őt nem fogja utálni, csakis jobban szeretni.


Az első nem megy ki a fejedből soha. Legalábbis nekem már úgy beépült, hogy egy kóma után is emlékeznék rá.

2014. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem simán kiment a fejemből :D és nem is akarok rá emlékezni. Ez hülyeség ,hogy soha nem felejted el
2015. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, felejthetetlen élmény volt amikor életemben először spricceltem bele egy lányba
2019. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!