Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha jól sejtem a barátnőm...

Ha jól sejtem a barátnőm hazudott vagy megcsalt? A végeredmény szempontjából lényegtelen.

Figyelt kérdés
A kapcsolat elején azt állította, hogy szűz. Megengedte hogy kinyaljam és tövig bement a nyelvem teljesen akadálytalanul. Ha még van szűzhártyája semmit nem lehet feljuttatni akadálytalanul?
2014. okt. 27. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Jól sejted. Nem volt szűz. Még az ujjadat is alig birnád feldugni-ha szűz.
2014. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
de idióta vagy
2014. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Látom fogalmatok sincs arról, hogy hol van a szűzhártya. Megsúgom: nem a hüvelyben!
2014. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
#3: akkor mégis hol?
2014. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Ujjacskáddal keresgélj, ha nem találsz, akkor beszélgess vele. De az tornázástól lovaglástól is átszakadhat.
2014. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem lehetsz egy észlény, de most már ezt a lány is tudja, ez nem volt jó lépés:D

Nos a lányok x százaléka szűzhártya nélkül születik (ettől még szűz marad), mások pl sport közben szakítják át. Megint mások ujjazzák magukat maszti közben, vagy túl nagy tampont raktak fel, és ezért szakadt ki, stb.

Emellett ezt a szűzhártyát nem úgy kell elképzelni, mint egy betonfalat, nyugi, van rajta lyuk és nem kell dinamit az átszakításához, anélkül hogy jönne át pl a menstruációs vér?

2014. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most ez komoly? Meglepődtem a válaszokon.

Attól, mert még szűz betolhatod tövig a nyelvedet!:D Sőt, még nem is kell fájjon....


Szűzhártyáról keress googlen képet. Tök jókat dob ki és többfajtát. Mert több féle szűzhártya van. Ez úgy néz ki, hogy széthúzod neki a nuniját és már elvileg látszik, de ezt a képeket látod, ha utána kerestél és látod a különböző "fajtákat". Attól különböznek, hogy valamelyiken több kis apró rés van, valamelyiket egy pici.


Az enyémen konkrétan elég nagy van.:D Olyan, mintha szűz se lennék. Én elsőnek még meg is ijedtem, amikor magamnak néztem meg, mert azt hittem, hogy picibb. Ahogy írták már előttem ez tényleg bármitől tágulhat, akár tampontól vagy ujjazástól. Másrészt meg nagyon rugalmas.

2014. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hazudott szerencsétlen, Te vagy egy balfék.
2014. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!