Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi a legtöbb idő, amit...

Gica:) kérdése:

Mennyi a legtöbb idő, amit fiú várt a barátnőjére? Mármint szex szempontjából.

Figyelt kérdés
Tudnátok/tudnának nekem példákat írni? Évek, hónapok. Egy normális, egészséges kapcsolatban a férfi mennyit vár? Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 5. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Amíg meg nem nő a melle 10-12 év
2012. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
ha teljes szívedből szereted, akk évekig is kell tudnod várni.
2012. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Ha valakit szeretek, akkor bármennyit tudnék várni!
2012. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve ha csak megdugni akarnám, akkor nem várnék semennyit, ha nem mondaná a véleményét, akkor felhoznám 1 hét után is, ha azt mondaná várjunk akkor 1 hónap múlva, h többet és mennyit várnék az attól függ mennyire tetszik a lány. Ha kedvelem a társaságát, akkor nem létszükséglet, hogy szexeljünk, de ha csak elviselem, akkor igen.
2012. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
65%
Másfél év :)
2012. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

nálam 1 hónap volt a max, a legrövidebb 1 hét, szóval ilyen 1 hét és 1 hónap közti intervallum!!


de mindegyik kapcsolatom 1 évig minimum tartott! Attól h korán lefeküdtünk attól a csaj NEM volt ribanc! És nem váltunk szét utána!

2012. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig két fiúval voltam együtt, az elsővel 8 és fél hónapot vártunk (mindketten szüzek voltunk), a másodikkal 2 hete voltunk együtt, amikor először szeretkeztünk. Lehet, hogy kicsit korainak tűnik, de az első barátommal 2 és fél évig voltunk együtt, a másodikkal (jelenlegivel) már több, mint másfél éve boldogítjuk egymást, szóval nem bántam meg egyiket sem :)


20 L

2012. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

''én nemakarok várni nemis fogok semmire sem várni....viszon erőltetni sem fogom veled...ami nem megy az nem megy.''

És ha ezt írta nekem, abból mire következtessek? :// annyira nagyon tanácstalan vagyok..

2012. márc. 5. 21:29
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy vagy megdughat, vagy repülsz... Ergo nem szeret:D
2012. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
6 hónap
2012. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!