Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy prostival vesztettem el a...

Egy prostival vesztettem el a szüzességemet ennek lesz valami kihatása a jővőre?

Figyelt kérdés
Egy kiránduláson voltunk egy haverommal és (Ő 19 én 17) és amikor nagy felbátorodva a szüzesség témára került a szó akkor megemlítettem egy ötletet.Azt nem mondom el, mert meg is valósítottuk..vagyis arról szolt volna hogy ha hazaérünk ő felhív egy prostit és elmondja neki a szitut mivel én akkor 17 voltam (felnőtt méretekkel 191 cm) ezért olyat kerestünk aki vállalta nem túl drágán ha én maszkban csinálom. Haver mindent elmondott amit én leírtam egy papira neki hogy ne beszéljen hozzám inkább csak úgy magában a hangulat teremtésért és hogy legyen kedves valamint hogy játssza túl magát mert én akkor még szűz voltam. Na ez sikerül köszönhetően a 38 százalékos fütyülős pálinkának. Persze a feltétel az volt hogy én majd neki hívok prostit mert Ő és Én is nem tudtunk volna beszélni ha saját magunknak kell lebeszélni (önbizalom hiány (ezért alqhol nélql nem is ment volna...)) Na és így vesztettem el. Egyáltalán nem bánom mert sose lesz valószínűleg barát nőm és ne gyertek azzal hogy "próbálj becsajozni meg a hasonló süket dumákkal mert ez nem így van.Teljesen megérte még akkor is ha valszeg a prosti csak azért csinált mindent úgy ahogy mert meglett mondva neki.ennek lesz valami kihatása a jövőre?

2014. okt. 28. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A Fütyülős 30%-os.
2014. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Leírás alapján már most is marha vagy, szóval ne aggódj, semmi kihatással nem lesz a jövődre.
2014. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

már van..ennyi eszed volt..

igen, ugyanilyen szar marad a szexuális életed

2014. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Buford Tannen ***** válasza:
semmin nem váltottat.a szüzességnek semmilyen mágisztikus hatása nincsen.
2014. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem értem hogy ez miatt mért lennék marha? Nem vagyok teljesen kompelett ez tény, de attól még nem értem hogy ez mért rossz rám nézve
2014. okt. 28. 19:34
 6/16 anonim ***** válasza:

Nézd a srácoknál teljesen mindegy h kivel vesztik el, ez nem valami izé... ha azzal, akkor azzal és kész :P

Semmi jelentősége nincsen.

2014. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amúgy most volt egy kutatás arról, (nem brit tudósos) hogy miután az ember elveszti a szüzességét, valami cucc megszűnik termelődni a szervezetben, és az ember sokkal kiegyensúlyozottabbá, és nyugodtabbá válik annak hiányában. Szóval mégis van mágikus hatása a szüzességnek.
2014. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csaj szemszögéből, nekem ez sántítana, tehát nem akarnék veled összejönni, de ha máshogy nézzük, akkor egy jó sztori lesz a jövőre nézve.
2014. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Megbomlik a téridő kontinuum.
2014. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amíg nem vezetik be a szüzességadót, addig nem.
2014. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!