Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egy kiránduláson voltunk egy haverommal és (Ő 19 én 17) és amikor nagy felbátorodva a szüzesség témára került a szó akkor megemlítettem egy ötletet.Azt nem mondom el, mert meg is valósítottuk..vagyis arról szolt volna hogy ha hazaérünk ő felhív egy prostit és elmondja neki a szitut mivel én akkor 17 voltam (felnőtt méretekkel 191 cm) ezért olyat kerestünk aki vállalta nem túl drágán ha én maszkban csinálom. Haver mindent elmondott amit én leírtam egy papira neki hogy ne beszéljen hozzám inkább csak úgy magában a hangulat teremtésért és hogy legyen kedves valamint hogy játssza túl magát mert én akkor még szűz voltam. Na ez sikerül köszönhetően a 38 százalékos fütyülős pálinkának. Persze a feltétel az volt hogy én majd neki hívok prostit mert Ő és Én is nem tudtunk volna beszélni ha saját magunknak kell lebeszélni (önbizalom hiány (ezért alqhol nélql nem is ment volna...)) Na és így vesztettem el. Egyáltalán nem bánom mert sose lesz valószínűleg barát nőm és ne gyertek azzal hogy "próbálj becsajozni meg a hasonló süket dumákkal mert ez nem így van.Teljesen megérte még akkor is ha valszeg a prosti csak azért csinált mindent úgy ahogy mert meglett mondva neki.

Szerintetek ennek lehetne valami jogi következménye rám nézve? Mert én 17 voltam



2014. okt. 29. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ennek lehetne valami jogi következménye rám nézve?"


Jogászkén: nem.

2014. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ

Számlát kaptál?

NAV

2014. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!